To je naša trgovina domači strani: želimo vam pokazati več.

Kupec kažejo:

domača stran: Bolj tuš tip pokazal

Dostava Politike : 1. Navadno pošiljko, se lahko dogovorili v roku 5 delovnih dni po prejemu plačila.Vsak predmet, ki se lahko pošiljajo ven, če je plačilo prejeto pred 17:00 vsak dan. 2. Smo običajno ladja, ki jih na Kitajskem Post, Fedex ,DHL,EMS ali nekaj neposrednih linij za nekatere države.Ponavadi čas dostave je 7-60 delovnih dni. 3. Mi ladje po naslov, na www.rotary-lent.si.Zato vas prosimo, da poskrbite, vaš naslov na www.rotary-lent.si je prava. 4. Pošta tranzitni čas je najbolje ocenjena, vendar ni zagotovljena.Kot tranzitni čas spreminja. 5. Kupec je odgovoren za vrnitev pošiljke. 6. Brezplačna Dostava za post pls preverite po Ladijskega stroškov podrobnosti 7. Mi lahko ladja na svetu ,države, ki niso v našem seznamu ,pls, da nas kontaktirate za ceno ladijskega prometa Politiko Vračanja : 1. Vrne za izmenjavo so dovoljene in mora izdati kupcu v naslednjih obdobjih: 2. Okvarjeni/ Narobe Elemente ki so - v garancijskem obdobju. 3. Non-Pokvarjeno Blago (10%, obnavljanje pristojbina se zaračuna) - v roku 14 dni od prejema. 4. Če želite vračilo izdelka (- ov) za popravilo / zamenjavo / vračilo, vljudno prosim obrnite na našo customer service 5. Garancija: Privzeto 2 letno garancijo (od odpreme datum) za vse izdelke, razen če je določeno na določen predmet strani. 6. Kupci, ki so odgovorni za vrnitev stroškov dostave, pod nobenim pogojem.

Tržna Cena 88 USD
Slog Sodobne
Ventil Jedro Gradiva Medenina
namestite krova 35mm