Edaja-5 PLUS 3D Tiskalnik Velika Tiskanja Velikost Samodejno izravnavanje,Dvojno Z-osi Power Off Nadaljevanje Creality 3D

€1 154.59

Več Izbirate:

Opis:

Modeliranje Tehnologija:FDM (Nanašanje Prevlek Modeliranje)

Tiskanje Velikost: 350*350*400mm

Tiskanje natančnost:±0,1 mm

Tiskanje Hitrost:Normalno: 80 mm/s, Max.: 200mm/s

Materiali:1.75 mm PLA, ABS, TPU, Baker, Les, Ogljikovih Vlaken,Gradient itd.

Nadzor Temp:Iztiskanje:Max 260 °C Hotbed:Max 100 °C

Napajanje : 110/220V 550W

Šoba Premera:Standard 0,4 mm(lahko spremenite, 0.3/0.2/0.5/0.6/0.8 mm)

Tiskanje Hitrost:Normalno: 80 mm/s, Max.: 200mm/

Programska podpora : PROE, Solid-del, MK, 3d Max, Rhino 3D načrtovanje programske opreme, itd.

Format : STL, OBJ, G-Code, JPG

Način tiskanja: SD(off-line), se obrnite na osebnega RAČUNALNIKA(on-line)

Fotografije Kažejo:

Package:

Paket 1:Polno Edaja-5 PLUS kit + Steklo+ Power off nadaljevanje +prosti 200 g žarilno+8GB sd kartica+bralec+Orodje+Hotbed

Za Filamentov pošlji naključno barvo.PLA ali ABS.

Za šobe.Privzeta velikost pa je 0,4 mm.imamo tudi 0,2 mm,0,3 mm .če morate spremeniti .samo da nas o tem obvestite.

Za moč.Privzeto je EU plug.imamo tudi BRITANIJI ,ZDA vtikač,če morate spremeniti ,prosim stik z nami prosto.

Pogosta VPRAŠANJA:

1. Ali svetovni free shipping ali ne ?

Odgovor :To ni svetovni free shipping .zaradi Express podjetja različnih polnjenje standard v različnih državah, zato smo samo zagotoviti del države, brezplačna dostava.

2.Zakaj moje bi vedno nimajo podrobne informacije o sledenju ?

Odgovor: po končanem plačilo , moramo 1-3 dni ročaj vrstnem redu ,nato pa pošlji Express podjetja .Express družba treba preveriti in evidence ,nato pa se dogovorite za dostavo .kot običajno, potrebuje 3-5 dni posodobitev prvi sledenje podatkov .če ni informacij v roku 7-10 dni .Obrnite kupec serviserja.

3.Koliko dni bom prejel moj tiskalnik ?

Odgovor : običajno , po posodobitvi prvi sledenje podatkov, ki jih potrebuje 5-10 dni .

3D tiskanje uporabe:

Industrijsko Oblikovanje :izdelek udostojati proces krovu proizvodnje.

Art Design :zelo težaven proces v obliki kompleksnih oblik.

Mehanske oblikovanje :preverjanje in preizkušanje mehanskih procesa načrtovanja.

Arhitekturna zasnova :oblikovanje prototipa, oblikovanje in načrtovanje,gradnjo pesek namizni model.

Medicinske raziskave in razvoj, projektiranje in proizvodnja v zdravstvenih ustanovah.

Osebno design :DIY in osebno oblikovanje navdušence proizvodnje.

Izobraževalne ustanove :model poučevanja,oblikovanje in preizkus.

O pakiranja:

1,Modularno embalaže,vse 3d tiskalnik deli so v polju,znanstvenih oblikovanje embalaže, vsak del skrbno zaščiteni, da se zagotovi varen prihod.

O povratnih informacij:

1,Če ste zadovoljni z 3d tiskalnik kompleti,prosim, pustite pozitivne povratne informacije za nas.Hvala vnaprej

2,Če ne boste zadovoljni, iz katerega koli razloga,prosimo, obrnite na nas pred odhodom povratne informacije,se bomo dela z vami, da vam pomagam reševanje težav, dokler ne boste zadovoljni.

Modeliranje Tehnologije FDM (Nanašanje Prevlek Modeliranje)
Največ Tiskanje Hitrost 200mm/s
Oblika Zapisa Datoteke PROE, Solid-del, MK, 3d Max, Rhino 3D načrtovanje programske opreme, itd.
Barvni Hitrost Tiskanja 100mm/s
Napetost 110-220V
Tiskanje Hitrost Normalno
Darilo 200 g Filamentov +Hotbed +SD +Orodje
Jezik Kitajski/English
Rezina Programske Opreme PROE, Solid-del, MK, 3d Max, Rhino 3D načrtovanje programske opreme, itd.
Samodejno Izravnavanje Da,
Fliament PLA,ABS,TPU, Baker,Les,Ogljikovih
Tiskanje natančnost +- 0,1 mm
Operacijski Sistem FDM (Nanašanje Prevlek Modeliranje)
Najvišja Delovna Hitrost 200mm/s
Blagovna Znamka edaja
Največja Velikost Tiskanja 350*350*400mm
Programska podpora PROE, Solid-del, MK, 3d Max, Rhino 3D načrtovanje programske opreme, itd.
Nadzor TempIztiskanje
Potrošni Material Premer 1.75 mm
CE Certificiranje Da,
Natančnost +- 0,1 mm