ICAR IK230 Sredstva Tracker Močan Magnetni GPS Tracker Sledenje v Realnem Času za Avto Google Zemljevid Online Prost APP

Parametri IK230

Naprave Dimenzije : 90*49*26 mm

Naprava Teža : 140 g

Telekomunikacije Chipset : Mediatek MT6276D

Omrežje : GSM&GPRS

Frekvenčno območje : UMTS 850/900/1800/1900MHz

Lokacija Chipset : AT6558R

Lokacija Način : LBS/a-gps/GPS/Glonass

Natančnost lokacije :

Sledenje občutljivost : -162 dBm

Vlažnost : 5%--95% brez kondenza

Notranje Baterije : 3,7 V 5000mAh Li-Polimer baterija

Čas pripravljenosti : do 30 dni

Magnet : Magnetc Zunanje

Kartica Sim : Micro IM kartico

Opozorilo :

1.Sim kartica ni vključena v to napravo.

Boste morali kupiti in vstavite kartico SIM pred delu naprave.

2.V IK750 izposoja tracker ni mogoče uporabiti za naslednje države: ZDA,Avstralija,Nova Zelandija,Koreja, Japonska,Kanada, Singapur,Kitajska Tajvan

-Podpora LBS / a-gps /GPS

-Sledenje V Realnem Času

-Močan Magnetni, za enostavno namestitev

-Historial Pot Predvajanje

-Geo-Ograja

-Inteligentni Način Spanja

-Vibracijski Alarm

Demo: icardemo geslo: 123456

Spremljajte svoje naprave na naši spletni strani :

Ali si lahko prenesete app za sledenje to.

1pc*ICAR GPS Tracker IK230 (3G)

1pc* USB kabel

1pc* Uporabniški priročnik Kartica

1pc* Darilni embalaži

l Q: Zagon Ne?

l A:Preverite naprave za vklop ali ne.

l Q: naprava ne more pridobiti informacije o lokaciji?

l A:Kraj enote na odprtem prostoru, da test.

l Q: Kako izbrati kartico SIM?

l A: kartica SIM podpira GSM&GPRS,in zagotoviti, da na kartici ni dovolj, valutno in kreditno.

l Q: Kako uporabljati v tujih državah?

l A:prosim nastavite APN pred uporabo,prosimo, uredite besedilo "APN123456 CMNET" in ga poslati na kartico SIM naprave,CMNET je Kitajski subjekta APN, Zamenjajte ustrezno APN ko uporabite v drugih državah, APN podrobnosti se obrnite na lokalno SIM kartico operaterja.

ICAR, SKRBI, KAJ JO SKRBI !

Ustanovitelj ICAR je bil boj v tej industriji več kot 6 let.

V zadnjih 6 letih,on je preživel veliko časa za svojo poslovno potovanje v EU,ZDA,Dubaju,Indiji,Indoneziji, Vietnamu in drugih držav, za obisk strank in jim pomaga pri reševanju vprašanj, ki se srečujejo v prilagojeni projekt.

Cilj podjetja je, da uporabite našo strokovno sposobnost, da zagotovi strokovno pomoč za več ljudi v stiski v svetu.

ICAR je močno inženir ekipe, ki so bile delo z veliko znanih GPS Tracker Distributerji iz EU, ZDA, Dubaju,Indiji,Indosenia in Japonska,in so na voljo rešitve po meri, da jim pomagajo s svojo večji projekt.

Nudimo spusti prevozniki, trgovci na debelo, in grosistom z vseh vrst profesionalnih storitev in široko paleto proizvodov po najnižjih možnih cenah.

1.Ni Minimalne Naročila

Večina naših izdelkov nimajo minimalna količina za debelo, preprosto trgovina na drobno proizvodov po veleprodajnih cenah!Lahko trgovec na debelo trgovina na veliko in še večje popuste!

2.Hitra Dostava

Večina izdelkov, ki so na zalogi, in ni čakal, proizvodnja.Uporabljamo DHL, EMS in UPS, da ladja paketov out, ki običajno traja 3 - 5 dni za dobavo.Naročite še danes in počitek!

3.Konkurenčni Industriji Cene

Poleg najbolj konkurenčno industrijo cene.Imamo tudi cena tekmo politike, da zagotovijo, da imamo enako ali boljšo ceno kot naši tekmeci.

Bodite na tekočem z našo debelo manager za boljšo ceno.

Out Power 1W
Ime Modela IK230
Napetost 12V
Posebne Funkcije Internet Povezan