Značilnosti izdelka angleški jezik prikaza Self-motion sredini ločila funkcije Meritev/imperial pretvorbo funkcija Absolutne/relativne štetje preoblikovanje funkcije 1000 skupin nič memory funkcija Funkcije kalkulator delovanje funkcije Arc površinsko obdelavo funkcijo PCD funkcijo Ne moremo funkcije obdelave PLD funkcijo Stroja napake nadomestila funkcijo EDM funkcije(opcija z dodatnim) Funkcija 1.nič obračun 2.reset 3.mm/inch način 4.ABS/INC koordinatni pretvorbo 5.200 določa sub datum 6.power off Memory; 7.center 1/2 8.linijskih napaka osvetlitve 9.sleepping način 10.Jasno 200 določa Sdm datum; 11.ABS/INC načinu 12.kalkulator 13.vrtanje obod 14.vrtanje poševne črte, 15.obdelava nagnjena ravnina, 16.obdelave krožnega loka 17.stružnica funkcijo(tekmo) 18.Pravokotne lumen postopno obdelave 19.digitalno filtriranje 20.vibracije filtriranje 21.R/D fucntion Techincal Parametri 1.Območje napetosti:AC 85V-250V/50-60hZ 2.Poraba energije:25VA 3.Koordinate:1/2/3/4 4.Zaslon:8-bitovštevk zaslon 5.Vhodni signal: TTL kvadratnih 6.Vhodni signal frekvence: 100KHZ 7.Branje resolucije: 10um,5um,2um,1um,0.5 um Linearni Lestvici Specifikacija Parameter ime Proizvoda:natančnost stekla rešetke lenear pretvornik Ločljivost: 0.005 mm / 0.001 mm prerez:21 mm* * 33 mm Izhodnega signala:TTL(RS422 možnost) Vhodna napetost:DC 5V +/-5% na Voljo merilna razdalja:0-velikosti 1000 mm Celotna dolžina: na voljo merjenje razdalje + 142mm Delovna hitrost:60m/min Delovni temprature:0-50 dolžina Kabla:2,5 m-3 m(več možnosti) Pripomočki:aluminij pokrov/L povezava odbor/vijaki vrečko je slim obsega 20 mm* * 28 mm možnost, prosimo, obrnite na prodajalca, če treba, ali pustite sporočilo po oddaji naročila.Novo SNS-2V 2 Os DRO Digitalno Odčitavanje AC110V/220V Zaslon in 2 Kosov 0-velikosti 1000 mm Dajalnik Linearni Lestvici Za Mletje Stružnica Stroj

Paket vključuje:

) 0.005 mm popoln komplet

2. 2 kosa 0.005 mm linearni tehtnice (s pismi, z vgradnjo oklepaj, vijak vrečko)

) 0.001 mm popoln komplet

2. 2 kos 0.001 mm linearni tehtnice (s pismi, z vgradnjo oklepaj, vijak vrečko)

) SNS-2V zaslon

1. 1 kos SNS-2V 2 osi zaslona(z navodili za uporabo, nosilno roko, vijak vrečko) Nakup Opombe 1. Lahko se odločite, 2 kosa v obsegu od 0 do velikosti 1000 mm potovanja merjenje dolžine z 5um ločljivost. 2. Po naročilu povejte nam, potovanja, dolžina obsega, ki jih potrebujete.DRO Specifikacija digitalno odčitavanje(DRO)v SNS serije je visoko natančnost instrumenta, ki se lahko uporablja na stružnica,brusilni stroj,rezkalni stroj,vrtalni stroj,EROZIJO itd.Namestitev delov BRITANIJI, ZDA, EU, AU svečke možnost Pošiljko, Če ste naročilo, plase izberite način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina (razen brezplačna dostava).Mi bomo poslali predmete znotraj dostavo času, ko je vaše plačilo, je končan.Mi ne zagotavljajo, čas dobave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Prosimo, upoštevajte, da kupci, ki so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.Smo wiil ne nadomestila stroškov za zavrnjene pošiljke.Prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov, in kupci, ki so odgovorni za carine.Vrne se Bomo potrudili, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 15 dni od vašega prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača intheir prvotni pogoji.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.Garancijo nudimo the1 meseca brezplačno zamenjavo.Kupci lahko zaprosi za zamenjavo v roku 15 dni od vašega prejema izdelka.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.Ponujamo tudi 12-mesečno brezplačno vzdrževanje.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.Če se kateri koli del je potrebno, da se nadomesti,kupec je treba tudi plačati stroškov delov, ki se zamenjajo.Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP.Povratne informacije v Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni wiht naše predmetov in storitev.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

DRO branje resolucije 0.5 um, 1um, 2um, 5um, 10um
Prodcut ime Rezkanje Stružnica 2 Os DRO kit
Lestvica Ločljivost 0.005 mm / 0.001 mm
Skale 5 V TTL(EIA-422 možnost)