Naključno Pošiljanje Naključno vrste 3 Možnosti 10pcs/20pcs/30pcs Različnih Velikosti Žig Ploščo Nohtov Manikira Predlogo Ploščo Stamping Nail Art

Naključno Pošiljanje Naključno vrste Specifikacija: 100% Novih Maloprodajnih Podrobnosti o Izdelku: Nohtov Tiskarske Plošče Postavka Vrsta: Lepota Vzorec Design Material: Nerjaveče Jeklo Velikost: Različne Velikosti Funkcija: z Uporabo lak za nohte ceative novih modelov Vsebina Paketa : 10pcs/20pcs/30pcs Nail Art Žig Predlogo Navodila: pločevina je zaščitena s tanko prozorno zaščitno folijo, prosimo, odstranite film pred uporabo, tako da lak, ki se lahko prenašajo z stamper.Uporaba : Nanesite podlak ali redno laka na nohte.Nanesite lak za nohte želeno sliko v ploščo. (Priporočljivo: Uporabite Barva lak za Nohte, tako da teksturo bo debelejši od drugih lak) Bi strgalo sklonila 45 stopinj in strganje prekomerno poljski off hitro in močno od znotraj navzven.Takoj pritisnite stamper z nežnim vozni gibanja, da pick up modela.Slika se prenese na žig.Žig sliko o vaših nohtov z nežnim vozni gibanja.Slika je prenesena na vaše nohte.Ponovite zgornje korake za vse vaše nohte.Po stamping nail art, nadlak za trajno rabo.

Če želite več izdelkov, prosimo, kliknite

Povratne informacije & Storitve: 1) Naš cilj je zagotoviti najvišjo Raven Storitev za Stranke, in na našo customer service strokovnjaki so vedno stal rešiti vsako vašo težavo.Če imate kakršna koli vprašanja dostave time & neustrezne kakovosti in predmetov ni prejel, prosim, obrnite na nas, mi vam lahko zadovoljni odgovor & resolution (ločljivost).Bomo zelo cenim vaše 5-STAR POZITIVNE povratne informacije in prosim, NE pusti negativne povratne informacije, brez prosi za pomoč. 2) Smo obljublja, da zagotavljanje najboljših storitev za naše dragocene stranke.Prodajamo kakovostne proizvode, ki imajo najboljše cene in premije storitev.Na vsa vprašanja bomo odgovorili v roku 24 ur (razen v soboto in nedeljo in praznik).Če imate kakršno koli vprašanje, ne oklevajte, da nas kontaktirate.Plačila: 1) Pred nakupom, Prosimo poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen.Ali ne,prosim, popravite ga pred plačilom. 2) Prosim, pustite opomba v plačilo opomba pri določitvi plačila, če imate kakšne posebne zahteve (barve/velikost). 3) telefonsko številko, ki je priporočljivo za bolj natančno dostavo.Dostava in Predaja Izraz: 1) Mi ladje po vsem SVETU, kot DARILO. 2) Izdelki bodo poslani v roku 1-3 delovni dan po plačilu, dopolnjene prejeli. 3) izdelki so poslane prek gospodarstva poštnina (bomo poslali vaše paket z brezplačno številko za sledenje), doseže večina držav v 10 do 30 delovnih dni. 4) čas Dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja tudi do 35 delovnih dni.Če ne morete sprejeti po 35 delovnih dni.Prosimo, kontaktirajte nas za resolucijo. 5) Shipping lahko vpliva praznike, dogodke in druge negotovosti.Nismo mogli zagotoviti čas prihoda. 6) Prosimo treba opozoriti, da stranka iz ITALIJE ali Brazilijo, zaradi vašega držav strogo po MERI politike, da MERCHANDISES iz Vzhodne Azije, hitrost dostave lahko v veliki meri z zamudo . 7) Če vam je všeč na videz, dolgi dobavni rok, prosim, ne ponudbo.Ne želimo, da bi dobili negativne ali nevtralne ali nizko DSR rezultat le zato, ker je čas poštnine. 8) Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost. 9) Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.Brezplačna dostava Privzeto Pošiljanje, ki jih na Kitajskem Post Zraka Poštno pošiljko.Prišli Čas:).Azijske države (10-20days) B).Evropa Severna Amerika (20-25 dni) in C).Afrika, latinska Amerika ter Oceanija (25-35 dni), ČE želite, pošlji jih za Hitre pošiljke, ki jih EMS/DHL/UPS.zaračuna vaš dodaj ladijskega stroškov.EMS/DHL/UPS pošiljke, o 8-15 dni pridejo.Spoštovani Kupec, prosimo, bodite pozorni na ladijski promet pristojbina za vaše naročilo.Ladijski promet pristojbina je samo za eno naročilo, ne moremo določiti, ladijski promet pristojbina za celotno naročilo zaradi www.rotary-lent.si sistem omejitev.Če ste plačali za več kot eno uro, ladijski promet pristojbina, se lahko obrnete na nas, da prilagodite, ladijski promet pristojbina, preden se odločite za plačilo.Hvala za vaše razumevanje.

Uporaba Nail Art
nail art tiskarske plošče, set Tiskarske Plošče
kraj izvora Kitajske (Celinska)
Blagovna Znamka rolabling