Conch Lupine Morskih Psov Hipokampusu Blazino Imetnik Želva In Kita Blazino Pasu Vzglavnik Lan Živali Avto Blazino Imetnika

[xlmodel]-[izdelki]-[8888]

[xlmodel]-[po meri]-[49627]

[xlmodel]-[po meri]-[8888]

Velikost : 45cmx45cm/ali 17,7"x17.7 " Količina : 1 kos Nadev : NE ( Nadev ne vključuje ) Material : Bombaž Perilo nevidna zadrga design.odstranljiva in Pralni stroj : Pralni stroj.ni enostavno zbledi.ne belilo.obesite, da se posuši.Da bi ohranili barvo sveže,je bolje, da dodamo sol v vodo za svojo prvo pranje.Prosimo, upoštevajte: 1.To je samo blazine pokrov ,ne vključujejo nadev. 2.Vse blazine so ročno izdelan, je lahko 1-2 cm odstopanja obstajajo.

3.Actural barva se bo rahlo razliko med sliki zaradi svetlobe, svetlost.

4.Vzorec je samo na sprednji strani.

[xlmodel]-[fotografija]-[0000]

[xlmodel]-[po meri]-[49831]

[xlmodel]-[po meri]-[8888]

Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Vsa Vprašanja, vas prosimo, da nas kontaktirate.Mi bo odgovoril v roku 24 ur.

Oblika Kvadratni
Uporaba postelja
Vzorec Tipa Živali
vzorec TISKANE