ZRACE NOVO Ninja Zvezde CAMO Direct Mount Pajek za SRAM, SRAM Direct Mount Ročice za BCD104 Verigo

Blagovne znamke:

ZRACE

Model:

Ninja Zvezde

Material:

7075 aluminija zlitine

Toplotna obdelava:

T6

Teža:

40 g

Vijačni material:

7075 aluminija zlitine

Združljiv z Nepretrganim:

SRAM Direct Mount Ročice

Združljiv z Verižnik:

BCD104 Chainring

O promet in davčno

Prevoz je razdeljen na e-poslovanja parcel in poslovnih express

E-poslovanje majhnih paketov lahko samo prevoz blaga v 2 kg

Za primer: www.rotary-lent.si Standardna Dostava / China Post Registriranih Air Mail / e-Pošta / Singapur Post, so vsa e-poslovanja paketov.

95% e-poslovanja so paketi dajatev prost promet.

Komercialni express lahko prevoz več kot 2 kg blaga, čas je zelo hitro

Primer: www.rotary-lent.si Standardna Dostava / DHL / UPS / FedEx, so vse komercialne express.

Komercialni express je 100% formalnih carinske deklaracije, vsi morajo plačati tarife, tarife, ki ga nosi kupec.

Če se odločite, komercialne hitre dostave, bomo vprašanje nizko vrednost računa za vas, račun bo objavljeno na polje, in bomo poskušali naše najboljše, da se boste plačali manj carine.

Številka Modela ninja zvezde
Uporaba Gorska Kolesa
Blagovna Znamka ZRACE
Dolžina Ročice Drugo