[ bluetooth 5.0 ] BlitzWolf BW-HL2 Smartwatch Moški Ženske Športne Watch Srčni utrip, Krvni Tlak Kisika Monitor IP67 Pametno Gledati

Podrobnosti Izdelka

Značilnosti:

1. 1.3-palčni Celoten Krog Zaslona na Dotik -- Vrnete na prejšnji zaslon ali preklopite na naslednji zaslon prosto.Zaslona udobno se aktivira, ko ste dvignili roko.Različne ravni svetlosti, omogočite prazen zaslon ali na prostem ali v zaprtih prostorih položaj.

2. Več Jezikovna Podpora -- App podpira 20 lanugages, in BW-HL2 pametno gledati push obvestila podpira več kot 50 jezikih.Lahko hitro preverite app sporočila in SMS v defferent jezikov.Ko je telefon klic ali mssage, BW-HL2, vas bo spomnil, za vibracije.

3. IP67 Nepremočljiva -- Odlično vodotesnosti.Lahko ga nosite, ko pranje ročno ali celo za kratek čas, plavanje.Ne skrbi za vodo v vašem vsakdanjem življenju.

4. Zajema Skrb za Vaše Zdravje -- BW-HL2 zagotavlja v realnem času srčni utrip je meritev, da bi dobili celovit pogled na svoje srce vedenje dan in noč.Poleg tega lahko spremlja vaš krvni tlak in nasičenost kisika v krvi, kot tudi.

Specifikacija

Blagovne Znamke BlitzWolf

Model BW-HL2

Barva Črna-Usnje, Brwon-Usnje, Sivo-Silikona

Bluetooth Različice BT 5.0

Združljiv OS Android 4.4 ali zgoraj , iOS 8.0 ali višja

Način Delovanja Celoten Zaslon Na Dotik

APP Ime FitCloundPro

Aplikacija Jezikovno Podporo Poenostavljeni Kitajski, Tradicionalni Kitajski, angleški, nemški, Japonski, korejski, španski, francoski, arabski, češke, grčije, perzijski, italijanski, nizozemski, poljski, portugalski, ruski, finski, švedski, Tajski 20 jezikov itd.

Potisnite Jezik Podpira več kot 50 jezikih.

Posebne Funkcije

Nepremočljiva IP67 globoko nepremočljiva

Health Monitor Redno Podporo.BW-HL2 ukrepe, srčni utrip, krvni tlak in kisika v krvi, v rednih časovnih presledkih v določenem časovnem obdobju.

Monitor Srčnega Utripa Podporo

Krvni Tlak Monitor Podporo

Kisika V Krvi, Zaslon Podporo

Spanje Zaslon Podporo

Multi-šport Načini Podporo hoja, tek, kolesarjenje, plezanje, košarka, plavanje 6 športnih načini itd.

Pedometer Podporo

Cilj Nastavitev Podpore

Klic ali Sporočilo, Opomnik za Podporo

Klic ID Zaslon Podporo

Zavrni Klic Podporo

Obvestilo Podpira Facebook,Twitter,Wechat, WhatsApp, Viber, Skype itd.

Opozorilo Vibracij

Ne Moti Načini Podpore

Auto Light-up Zaslon Podporo

Štoparica Podporo

Pijte Vodo Spomnite Podporo

Nastavitev Svetlosti Podporo

Budilka Podporo 5, nastavi alarm

12h / 24h Nastavitev Časa Podporo

Meritev / Imperial Nastavitev Podpore

Druge Funkcije Podporo ,Koledar,Sedečega opomnik,da Fotoaparat daljinsko upravljanje,Iskanje telefona, Najdete zapestnico

Tehnični Parametri

Senzor G-senzor, Senzor Srčnega utripa

Velikost zaslona: 1.3 palčni

Vrsta: IPS

Resolucija: 240*240pixels

Baterija Kapaciteta Baterije: 200mAh

Čas pripravljenosti: približno 14days

Uporaba čas: približno 2-5 dni

Čas polnjenja: približno 2 uri

Polnjenje Tip: Magnetni polnjenje

Videz & Podrobnosti

Band Material: Silikon / Usnje

Dolžina: približno 205mm

Širina: približno 20 mm (podpora univerzalno 20 mm, snemljiv trak)

Teža in Velikost

Velikost izdelka: o 47.6*55*12 mm

Teža izdelka: 49 g o

Package Vključeni

1*BlitzWolf BW-HL2 Pametno Gledati

1*Napajalni Kabel

1*Uporabniški Priročnik

Nasveti:

1.Prikaz in luči ustrelil vpliva na barvo izdelki, slike samo za referenco, predmet naše izdelki so na voljo.

2.Prosimo, da prenesete app pred uporabo, da bi popolnoma združljiv z vašim telefonom.

Obsežne Funkcije

1.3 palčni Barvni Zaslon na Dotik;

Dvignite, da se Vključi Zaslon;

IP67 Waterprof; Sedečega;

Multi-šport Načini;

Korak Štetje; Kalorij;

Štoparica;

Kisika V Krvi, Spremljanje;

Monitor Za Krvni Tlak;

Continous Srčnega Utripa;

Spanje Sledenje;

Alarm;

Vreme Zaslon;

Celoletne Opomin;

Daljinsko Vodene Kamere;

Poiščite Telefonske;

Smart Opomin;

Multi-language Podporo;

Google Fit

1.3-palčni Celoten Krog Zaslon na Dotik

Polno-zaslon na dotik, enostavno pomikanje med zasloni.Multable gledam obraze, ki je primerna za šport in poslovne priložnosti.

Nastavitev Svetlosti Zaslona

6 Vgrajen Šport Načini prevoza (Kolesarjenje; Plezanje; Hoja; Teče; Košarka; Plavanje)

V realnem času Šport Sledenje Natančno snemanje vaše dnevne korake, mileeage, in kalorij.Vsak šport lahko natančno spremljajo vaše podatke v realnem času.

V realnem času Health Monitor

Monitor srčnega utripa izredno natančno optični senzor z novim algoritmom.Ogledate si lahko spremembe srčnega utripa na App.

Krvni Tlak & Kisika V Krvi, Monitor

Izmerite krvni tlak in kisika v krvi, brez uporabe Aplikacije.Bolje, da konw vaše fizično stanje vnaprej.

Smart Spanja Sledenje

Spanje analiza accrately spremlja vaša različnih faz spanja, pomaga zagotoviti kakovost spanja.

Poiščite Telefonske Nikoli skrbeti, da bi izgubili vaš telefon!Klici in Sporočila Opomnik Samodejno sinhronizirate app opomnike.Dolgo pritisnite zaslon, če želite zavrniti klic

Dolgo Pripravljenosti

200mAh Kapaciteta Baterije Nizka-moč pametni čip, zagotovitev močne baterije in varno polnjenje.Čas pripravljenosti: 7-10 dni, Delovni Čas: 5-7 dni, Čas Polnjenja:2 uri

IP67 Nepremočljiva

Kopanje, Prhanje, Na Prostem.Plavanje Max Globina:1m rok: 0.5 h *NI primeren za potapljanje ali kopanje v vročo vodo

Pretresite, da se Fotografije Stand-up Opozorilo Štoparica

Več jezikovna Podpora

Lahko uporabite Aplikacijo sinhronizacija jezik z vašim mobilnim telefonom.Opomba: BW HL2 push obvestila podpira več kot 50 jezikov, in App, ki podpira 20 jezikov.Ko se prvič povežete, jezik, ki se bo samodejno preklopil na pametni telefon je privzeti jezik.

Quick-release Pisane Trak

Podpora 20 mm univerzalni pisanimi trakovi.Sillicone, usnje možnosti, primerna za vse priložnosti.

Mehanizem No
Nepremočljiva Razred Življenje nepremočljiva
RAM 128MB
Združljivost Vsi Združljivi