Vintage Berber Shop Pole LED Neon Znak Razsvetljavo Frizerski Poslovni Logotip blagovne Znamke Odprite Prijavite LED Viseče Odbor Las Trgovina Oglas

Specifikacija

Velikost: 25 x 25 cm/ 10 x 10 Cm, Izdelan iz prozornega akrila in LED luči v črno sliko.Ima inovativen design z 100% graviranje, da je vklesan na svoji Akrilno Steklo (Pleksi), da omogočajo svetlobni tok.To tudi pomeni, da ne vsebuje nalepke ali barve katere koli vrste.

16 NAČIN OSVETLITVE BARVA ZAMENLJIVA

Boste dobili 17 Tipka LED Daljinski upravljalnik, da prilagodite barve svetlobe LED, prijavite se.Z daljinskim upravljalnikom, boste imeli različne svetlobe nastavitev, ki vključujejo za vklop ali izklop luči, premor ali predvajanje, dim ali spreminjanje hitrosti luči in tudi ustvariti mavrico barv.

Plug Vključeni

Nudimo vile vtič s privzeto napetost glede na državo standard.

Daljinsko Upravljanje

LED prijavite se je opremljen z daljinskim upravljalnikom in nastavite colors (barve so vam všeč.17 Tipka LED Daljinski upravljalnik zahtevajo CR2025 baterije (vključene) za delovanje.Tudi, energetsko učinkovite LED osvetlitev ima dolgotrajno življenjsko dobo več kot 50.000 ur.

Po Meri Naročilo Sprejeto

Mi lahko ustvarite lastne LED Neon Znak Svetlobo, ki je primerna glede na vaše potrebe in ga uporabljajo za svojo zbirko in osebno uporabo.Samo sporočite nam, teme in modelov, ki jih želite, nas, da se, ali lahko pošljete sliko vašega Logotipa in blagovne Znamke, vam bomo poslali zasnova je skica v roku 24 ur.Boste lahko pregledali, komentar in prosite za popravke (če je potrebno), dokler ne boste v celoti zadovoljni s design.

Oblika KROG
Slog Sodobno
Material Akril
Številka Modela HKL-003A