Prenosni A3 LED Luči Pad Polje Risanje Tablet Sledenje Sledilnega Kopijo Odbor Tabela Pad Copyboard za Diamant Slikarstvo Tatoo Risal

Značilnosti:

Eye-zaščita & celo svetlobe, dolgo pritisnite gumb, stepless nastavitev svetlosti za prilagajanje optimalno svetlo stopnjo.

Smart svetlost funkcije spomina, vklopite samodejno začne svetlost vaše zadnje uporabe.

Kompaktna struktura in občutljivo design, 5 mm debeline, pribl. 46 * 30cm / * 9.3 v vseh okvir.

Visoko prozorno akrilno ploščo z veliko žilavost & trajnost.

Micro USB vmesnik za napajanje, prihaja z USB kablom, vendar adapter ni priložen.

Enostaven za uporabo, vstavite plug & vklopite, nato lahko začnete svoje ustvarjalno delo.

Specifikacije:

Znamka: Aibecy

Material: Akril

Luč Tip: LED

Lahka Prilagoditev: Stepless

Mere: Pribl. 46 * 30 * 0.5 cm / 18.1 * 11.8 * 0.2 v

Osvetljeno Območje: Pribl. 42 * 30cm / 16.5 * 11.8 v

Debelina: 0.5 cm / 0.2 v

Žice Dolžina: Pribl. 190 cm / 74.8 v

Vmesnik: Micro USB

Moč: 5V 1-3A

Element Teža: 670g / 23.6 oz

Paket Velikost: 49 * 33 * 4 cm / 14.2 * 9.4 * 1.6 v

Package Teža: 933g / 32.9 oz

Package Seznam:

1 * A3 Svetlobe Odbor

1 * USB Kabel

Opomba:

Prosimo, odstranite zaščitni pokrov, ga pred uporabo.

Pravkar smo vas oskrbe s kablom USB, lahko napaja z univerzalno telefon tok, moč banke ali računalnik z vmesnikom USB.Paket vključuje le svetlobo odbora in USB kabel.

Če lučka flicking po vklopi, to je normalno stanje lahko posledica pisanja ne ustreza izdelek.Lahko rešili problem z nadomestitvijo polnilnik za polnjenje zaklad ali računalnik vmesnik.

Pomnilniška funkcija ne deluje, če je napajalni je cut off.

Blagovna Znamka Arealer
Funkcija 5 Svetloba Tablet
Paket Da,
Material Akril