12V Univerzalno motorno kolo ATV UTV E-KOLO krog stikalo Ogljikovih Vlaken Grelec Sedeža ogrevana pad

dobrodošli na naši Nasmeh trgovina

Podrobnosti specifikacije

Stikalo velikost:

Specifikacije:

Material: Iz Ogljikovih Vlaken

Dimenzija(Enota): Pribl. 400mm x 200mm

Žice Dolžina: 2,5 M

Nazivna moč: DC12V

Moč: 25 W /pad

Termostat: 65 ± 5°c

Dvojni Nadzor Temperature Sistem:

Elektronski termostat (ki je vgrajen v vsako pad), ki ureja električno energijo / temperatura v obtoku

V ogljikovih vlaken seat ogrevanje pad.Ta sistem ureja pretok energije in ohranja

Natančno temperaturno območje glede na to, ali je visoka ali nizka nastavitev.

Primer: nastavitev visoka bodo imeli konstantno giblje med 120°C do 125°F.

Nizka nastavitev se giblje med 110°F do 115°F.

Teh temperaturah, bo za vedno ohranila na teh ravneh.

Lastnosti: Univerzalno ustreza vsem 12V motorna kolesa popolnoma nova in visoke kakovosti, ki Veljajo za vse tkanine, usnje, ali vinilnih zajeti Stalen nadzor temperature preprečuje pregrevanje, varno in zanesljivo Lepilni trak, ki so vključeni, za gospodarstvo v mestu, medtem ko vnovična namestitev sedeža kritje udobno, potrebne za vožnjo v zimskem času

Paket Je Vključeno:

1 stikalo + 1 ožičenje pas + 1 ogljikovih vlaken grelni element.ENA nameščeni sedeži

Seat ogrevanje vezalna shema, Kot je prikazano spodaj

Paketu, Kot je prikazano spodaj

Stikalo in napeljava varnostni pas, Kot je prikazano spodaj

Rele, Kot je prikazano spodaj

ogljikovih vlaken ogrevanje pad, Kot je prikazano spodaj

Temperatura zaščitnik termostat

ŽELIJO BITI SREČNI, NAKUPOVANJE

Hvala, ker vaš dragoceni čas IN Srečno nakupovanje Doma

O SHIPPMENT

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

VRAČILO ALI VRNITI

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz ALI, lahko se odločijo za zamenjavo.

O WARRNTY

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

O POVRATNE INFORMACIJE

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Element Teža 0.3kg
Vrsta Materiala Ogljikovih Vlaken
Postavka Dolžina 40cm
Postavka Višina 0cm