3.3 M 30LED Zvezda Srebrne Žice LED Niz Vila Luči 3AA Baterije Delujejo Praznik Luči za Božič Garland prostem lumiere

Funkcija:

* LED žarnica oblika: Bela Osvetlitev Zvezda Oblike Skp

* Varčevanje z energijo, okolju prijazne

* S 3 x AA baterije (NISO VKLJUČENE), ki je enostaven za intall

* Kot nalašč za različne priložnosti: poroka, hotel, poslovne stavbe, festival ornament, doma dekoracijo, izložbo, klub, koncert, petje dvorani modna revija, ples dvorana, oder, itd

* Ustvarjanje super vizualne učinke za vsako priložnost in praznik oči

Specifikacije:

* Material: Plastika, Električna Komponenta

* Model: Zvezda Oblike Niz luči.

* Vir Svetlobe, Barva: Topla Bela Ali Belo

* Dimenzije Izdelka: 3.3 M

* LED količina: 30LED

* Vhodna Napetost: DC 4.5 V

* Moč: 1.8 W

Paket vključuje: 1x 3.3 M Zvezda Skp LED Luči na Srebrne Žice Niz

Pošiljko ZDA: 7-15 Dni Francija: 12days-20days Rusija:20-45 dni Južna Amerika:30-60 dni Severna Amerika:25-35 dni Evropa:20-35 dni Azija:20-35 dni Afrika:30-60 dni Opomba:potrudili se bomo, da bi se izognili carine, vendar če se to zgodi, kupce, ki so odgovorni za to.Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Vrnitev 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Blagovna Znamka ZELUXDOT
Vir Napajanja Suhe Baterije
Vir Svetlobe LED Žarnice
Počitnice Ime Božič