Opis izdelka: STIL Long Sleeve majica RASHGUARD blagovne ZNAMKE BORILNE UPORABO ZA MMA BJJ,BOKS,BOJ,BORBA,CROSSFIT TRENING TKANINE, Poliester /Spandex

srednje debeline

dobro se raztezajo in trpežne za igro tleh

z vlago funkcijo TISKANJE Polno sublimacijski tisk

gladko ročno občutek, nikoli tabletke izven ali zbledi

z BORILNE logotip in lepo oblikovanje umetnine ŠIVANJE posebne štiri igle šest linij, šivanje, odlično počutje, tako kot nemoteno rabo FUNKCIJE

dobro prilagodi izreži za boljšo mobilnost

trajno podlago za igro

z vlago funkcijo z anti-prijem trak na rob z izvirno tiskanja zasnovan za BORILNE Velikost Grafikona:

Izdelek Kažejo:

O Ladijski:

* * * Ko www.rotary-lent.si potrdite vaše plačilo , vam bomo odgovorili na proces, ki bi v 3-6 delovnih dni.

** Vsak da bo promet številko.

** China post Običajni dobavni rok 15-40 dni, Če naletite na slabo vreme,polet vpliv,se lahko podaljša na 60 dni.

** E Paketna dostava čas je 5-7 dni.Samo ZDA/ Avstralija/UK/ Kanada je na voljo.

Kupec Zaščite:

** Vrnitev bodo imeli kot denar nazaj ali zamenjati z novo.Kupec plača vrnitev ladijskega stroškov.

** Vsi podatki morajo biti v svoje prvotno stanje,ne defectifve ali poškodovanih

Po Meri Servis In Trgovina :

Imamo eno tovarni oblačil in one tiskanje tovarni.So bile s Poudarkom na MMA Oblačila, proizvodnja, za 6 let , smo se dobro zavedali, o vseh podrobnostih MMA/CrossFit oblačilo, lahko zagotovi Hitro in Strokovno storitev in vrhunsko Kakovost izdelkov .

** Custom print : Sublimacijski tisk, svila/zaslon tiskanje

** OEM vrstnem redu: Nizka MOQ , služba za Telovadnice, Šole, Ekipa, Klub

** Trgovina: velik popust je na voljo.Kdo choosed naše storitve:

Pišite nam:

Borilne blagovne znamke EST v letu 2011, s poudarkom na MMA/BJJ fightwear in CrossFit obrabe.Uveljavljanje koncepta"Konkurenčna cena, Boljša kakovost, Top service", to je divje odobravanja s strani kupcev v svetu.

Borilne je zraslo iz majhne oblačila blagovne znamke,v eno od najhitreje rastočih in najbolj prepoznavna blagovna znamka v MMA Boj Obrabe.Ta rast izhaja iz prepričanja, da proizvaja inovativne,učinkovite uspešnosti obrabe in širi socialne prisotnosti.

Začnemo B2C poslovanja od leta 2014. Meri, da pri nizkih MOQ je sprejemljivo in pravilno zasnovo storitev je na voljo na naši strani.V preteklih letih,smo pripravili stalno sodelovanje z veliko MMA blagovnih znamk, kot so EPIC, HIPNOTIK, FUJI, TATAMI itd.

Trademanager ID: Linda Lian

Šport Tip boks
Spol MOŠKI
Funkcija Quick Dry