20pcs Plastičnih mas avto posnetke Za Honda Civic Mesto FIT Odyssey Soglasju CRV Uvod Notranja Vrata Kartico Trim Plošča Posnetki

Izdelek Podrobnosti: Ta izdelek ni primeren za vse modele.Pred nakupom, prosim, primerjajte stare posnetke, da potrdite, da je to izdelek, ki ga potrebujete.Če nimate stare posnetke za primerjavo ali ne morete potrditi, da je to izdelek, ki ga potrebujete, prosim, ne naročite. - Če boste sledili našim način, ne boste mogli kupiti to narobe.O Ladijski: Ko bomo prejeli vaše naročilo, običajno obdelujemo vaše naročilo v 5 dneh (razen za posebne okoliščine).Poleg tega uporabljamo samo "www.rotary-lent.si Standardna Dostava" pošiljanje paketov.Na splošno, "www.rotary-lent.si Standardna Dostava" je hitrejša in varnejša kot "China Post majhen zavitek", in možnosti, da izgubi paketov je nižja.Ne le, da zagotavlja visoko kakovost proizvodov, ampak tudi visoko kakovostne logistične storitve, zato je naše cene so višje od drugih prodajalec.Mednarodni Kupec, Prosimo, Upoštevajte: Uvoznih dajatev,davkov in dajatev, ki niso vključene v predmet, ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.

Postavka Vrsta Zapiralo, Ki Ga & Posnetek
Vrsta Materiala plastičnih mas