Jordans Čevlji Moški Copati za Košarko na Visoki vrh Prostem, Športni Čevlji chaussures hombres Košarico Copati Moški Košarka športni Copati Ženske

modname=ckeditor

Kako izbrati pravilno velikost

(2)vložek bo 0.5-1.5 cm daljši od stopala, ki je povsem normalno!Na ta način, čevlji lahko sprejme noge.

(3) Prosimo, ukrep vaša stopala dolžina glede na sliko.

Nasveti : Izberite ena velikost večja, če imate široko peš ali visoko instep modname=slike&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor

Q&A

V: ali nudite padec ladijskega prometa storitev?

O: Da, nudimo padec ladijskega prometa storitev.Lahko pustite nam sprejemnik ime, naslov in telefonsko številko, na www.rotary-lent.si, ko oddate naročilo.Mi bomo poslali paket, glede na podatke o naslovu, ki ste zapustili.

Q: ali obstaja popust za večino nalog?

A: Da, lahko nudimo veleprodajno ceno in hitrejši način dostave za večino nalog.Če ste trgovec, vas prosimo, da nas kontaktirate po TradeManager ali e-pošto, bomo odgovor v 24 delovnim časom(razen počitniških).

Q: Lahko sem vrnitev izdelka, če nisem zadovoljen z izdelkom?

A: Dragi stranke, Če ne boste zadovoljni z izdelkom, vam obljubim, da se lahko vrnete ta izdelek iz kakršnih koli razlogov po prejemu izdelka.Tudi če vam ni všeč.Potem lahko dobite celotno vračilo ali zamenjavo.Vendar vas vljudno vas opomni, da ste morali plačati za vrnitev, ladijski promet pristojbina.

Q: Kako ladjo ?

A: 1. Blago se lahko pošiljajo z DHL, ePacket, Kitajska Post Air Mail, www.rotary-lent.si Standardna Dostava in tako naprej.Lahko izberete način dostave potrebujete.

2. Nismo odgovorni za zamude ali druga vprašanja, ki so odgovorni za ladijski prevoz.Vendar, pomagali vam bomo z sledenja paketa.

3. Prosimo, upoštevajte, da ne bomo plačali vse Dajatve ali dajatve za vas, če ste naročilo se je sestala v vaši Meri.Kupec bi moral biti odgovoren za potrditev in davčne ko package bila v lasti krajevne navade.

O Povratne Informacije

Pomembno!!!Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate pred odhodom Nevtralne ali Negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da odpravite težave.

Vaše zadovoljstvo in komentarje, ki so za nas zelo pomemben.Če vam je všeč naših izdelkov in storitev, se, prosimo, vzemite si minuto, da nas pusti pozitivne povratne informacije in vseh 5 zvezdic.Bomo cenili, da je zelo veliko.

Športni Tip KULTURA
Elementi TOTEM
retro košarka čevlji za moške košarkarske superge za moški športni copati
Funkcija Masaža