Original Projektor Lučka Za ELPLP50 ELPLP53 ELPLP54 ELPLP57 ELPLP58 ELPLP60 ELPLP61 ELPLP67 ELPLP68 brezplačna dostava OEM

Vsi izdelki so bili testirani in so izključno za žarek delovanje, povezave, napetosti in run-time, tako da vsak projektor lučka bo deloval brezhibno v svojo projekcijo.Kaj več , vam ponujamo 120-dnevno garancijo po dostavi .Če obstaja kakršna koli tehnična ,poškodovane ,ali druge težave, vas prosimo, obrnite na nas asap .Vedno smo poskušali naše najboljše, da bi vam pomagala .

Številka modela: ELPLP50 ELPLP53 ELPLP54 ELPLP57 ELPLP58 ELPLP60 ELPLP61 ELPLP67 ELPLP68

Značilnost: 100 % Čisto Nov Nadomestni Gole Žarnice

Življenjska doba: do 2000 ur

Garancija:120days

Dostava Podrobnosti: 3days

Watt: 170W

O nas:Proizvajalec

Pripada:Združljivost

Opis

1· Prosimo uporabite naš ladijski promet kalkulator če želite izvedeti vaš ladijskega stroškov.

2· Izdelki, ki bodo dobavljeni iz within3 delovnih dneh po tem, ko prejmemo plačilo.

3· Prosimo, da nas kontaktirate po 3 delovnih dni, če niste prejeli nobenega potrditve naročila ali sledenje statusu potrditve.

4· ne Bomo zagotovili čas dostave je zaradi vsaka država ima lahko različne časovni razpored, na po meri obračun, ki lahko traja daljši/krajši čas do vpogleda v svoje izdelke.In tudi stranke so odgovorne za vse dodatne carinske pristojbine, posredniška provizija dajatev in davkov.

Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.Ne bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke.

Express Kurirske

Delovnih Dni

Opomba

HK Post Air Mail

15-45 dni

To je počasen,Ko ne nujno, lahko ga izberejo.

DHL

3-8 dni

Predlagamo, kupec izberite, če so nujni

EMS

8-15 dni

Boljši način za ruske Federacije

(Prevozni stroški ne vključujejo kupec\ \ 's uvoznih davkov ali drugih dajatev.)

Opomba:

(Ponavadi ste dont\ \ 't treba plačati davek, da bomo razglasi majhno količino)

Številko za sledenje bo treba predložiti, da si na spletu v času.

Ko prejmete izdelke, ne pozabite, da nas s 5 zvezdic povratne informacije.

1.Trudimo se, da služijo vsakega kupca najboljše, kar smo lahko.

2. Za vse resons vrnete izdelek ,vas Prosimo, da nas obvesti na vaš prvi čas ,preden si dal spora, ali nam negatie povratne informacije

3. Bomo exchange vam za elemente, ko smo prejeli slabe žarnice od vas , zaradi katerega koli razloga.Celotno vračilo bodo imeli če so stvari vrnile v prvotno stanje.

4.Blago, ki je poškodovana ali manjka komponent je ne vrača .

5.Kupci, ki so odgovorni za povratni prevoz z ustrezno embalažo

1---mi Smo profesionalni projektor svetilke proizvajalci, ki ima velike tovarne, ki ponuja široko paleto izbora in promotely dostave strankam iz vsega sveta.

2--- Naša glavna dejavnost je trgovina na debelo in smo jo opravili za več kot 15 let ,imamo velik trg v teh državah(ZDA,Mehika ,nemčija, Evropske države in ekt).Če imate kakršne koli zahteve ,vas prosimo, kontaktirajte nas na vaše udobje.ponujamo vam najboljše cene z dobro kakovostjo.

Veselimo se sodelovanja z vami.TAHNK VAM JE TOLIKO ZA OGLED NAŠE TRGOVINE.

Če imate kakršnekoli pomisleke ali vprašanja, vas prosimo, kontaktirajte nas brez oklevanja .Mi smo vedno tukaj, da služijo za vas .

Pišite Nam:

www.rotary-lent.si Sistem Sporočanja

Trademanager

Zapušča nas za sporočila

Da nam pošljete E-mail

Obljubljamo, najboljše kakovosti projektor svetilko in se držimo delaš v naši moči, da ponujajo vsaka stranka najboljšo storitev.Zelo cenijo vaš kakršnokoli vprašanje !

Dobavitelj Obljubo :

Smo odgovor vaših sporočil v 24 urah .Bi lahko, prosim, sporočite nam vaša vprašanja .Za vse nezadovoljni z nakupom ,se najprej obrnite na nas pred objavo nizke ocene ( tako kot 1 ali 2 zvezde na vseh področjih ) ali nevtralne in negativne povratne informacije ,na povratnih informacij in ocen, ne more biti revidirani, ko ste jo objavite .Kaj je bolj ,rešuje ničesar, vaš problem.Vedno smo poskušali naše najboljše, da bi rešili svoje probleme .Hvala vam za vaše sodelovanje .

Značilnosti Gole Žarnice
Certificiranje CCC,CQC
Napetost 85-265V
hid Živosrebrne Sijalke