Strokovno 8 Plasti Kanadskega Skateboard Krova 8, 8.125, 8.25 inch Dvojno Rocker Rolkanje Krovi kupite 1, dobite 1 brezplačno griptape

Nakup 1 Krova Dobili 1 Griptape Brezplačno!

Pls zapišite število griptape želite, če ste naročilo!

Če ne, bomo poslali griptape naključno!

MODEL: SK8ERS skateboard krovi

Material: 8 Plasti Kanadskega Javorja

Velikost: 8 CM, 8.125 PALČNI, 8.25 PALČNI

Teža: Okoli 1,6 kg/krova(vključno z embalažo)

Paket: vključuje 1 krova + 1 griptape, pena vrečko/kos/škatlo

>>PLAČILA:

**www.rotary-lent.si podpira naslednje načine plačila.Vsa plačila na www.rotary-lent.si obdeluje Alipay.

1, sprejemamo tudi , če lahko samo plačilo s to metodo pls obrnite na našo spletno storitev.

2, cena ne vključuje nobenih uvoznih davkov in dajatev, kupci so responsable za cutsoms dolžnosti.

>>POŠILJKE:

1, elemente, ki bodo poslani v roku 7 delovnih dni po plačilu je preverjeno, da ga www.rotary-lent.si.

>> POVRATNE informacije:

1, Če je vse v redu, pls pustite nam 5stars in dobre povratne informacije.

2, kakršne Koli težave, se pred odhodom slabe povratne informacije, pls stik z našim servisnim prvi.

3, Kupce, ki so zapustili nerazumnih vrečko povratne informacije bodo drawed pošiljatelja dodate na črni seznam.

>> KONTAKT:

TradeManager ID: cn1510941396

Masaža Center: Pogovor Masaža

Sezona Nov prihod, rolkanje krova
Številka Modela PRO002
barve Barvita Skateboard krova
Paket pena vrečko/kos/škatla javor skateboard krovi
Ljudje, Ki Se Uporablja MOŠKI
Odbor Kategorije Dvojno Rocker
Model Zasebni skateboard krova
Vrsta Kitajski Zodiak Tiger/Zmaj/Kozo/Petelin/OX Skateboard
Postavka Javor skateboard krovi