22 Stilov, Modni Usnjeni Pasovi Ženske Harajuku Zlato, Srebro Dvojni Krog Sponke Pas Trak Hlače Jeans, Ženski Pas, Material, Usnje, Zlitine Stilov, Priložnostne,Moda Fit za Ženske Barve Kot sliko Velikosti Dolžina: 105 cm/znašala 41,3 Širina: 2.8 cm/1.1 3.2 cm/1.26 v 1.4 cm/0.55 v Paket vsebuje 1x Čisto Nov Pasu Opomba: Prosimo, merjenje vašega pasu, da poskrbite, da element, ki ustreza pred nakupom. 1.Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barve, je pokazala na slike.

2. Prosimo, dovolite 1-3cm merjenje odstopanja zaradi ročnega merjenja.

1. Ko je blago izdal?Po njenem plačilu, vam bomo poslali paket v najkrajšem možnem času, običajno v roku 1-5 dni, in čas dobave, ob praznikih ali posebnih vreme bo mogoče odložiti. 2.Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila? Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le od 5 do 20 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 3.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: http://global.cainiao.com/ ali www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete). 4.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun neposredno.

Primerni Za Ženske,Ženska,Dama
Pasovi Materiala PU