Novo TM Moške Underwears Super Seksi Prosojne Čipke Moških Jermenov Moški Seksi Bikini G-strune Moške Tangice Hlače, spodnje Perilo

*Kako bi 1.Izberite velikost in barvo 2.Izpolnite nakup svežnja količina -1 za 1pcs, 2 za 2pcs, 3 za 3pcs, 4 za 4pcs itd. 3.Pusti obvestilo ali sporočilo s točko podrobnosti(s šifro,velikost,količino) in plačilo, če plačilo brez leaveing podrobnost ali ne feekback na naše poizvedovanje E-pošta,pošiljke, bo dokler *Kakovost Smo poskušali naše najboljše, da vam ponujajo najvišje kakovosti po razumni ceni. *Pomanjkanje zalog za nekatere nekateri predmeti bo zgodil občasno zaradi vroče prodati.Bi radi, da imajo vaše razumevanje, da bi to rešili preko komunikacije. *DOSTAVA nudimo mednarodni ladijski promet(EMS/ DHL/ Fedex/ Chian Post), letalska pošta, s sledilno številko, približno .5 - 10 dni (Kitajska Post bo počasneje), Moj paket ni prispel: Če je vaš paket ne pridejo v nekaj tednih po datumu nakupa, prve skladbe vaše naročilo zagotoviti brez vprašanja, ki so nastale v proces dostava.Če vaše težave, je še vedno nerešeno, prosimo, obrnite na trgovino z razlago situacije.Moj paket je prispel poškodovan V primeru, da prejmete disidirala ali poškodovan izdelek, nas, prosimo, kontaktirajte.Prejel sem napačen element Prvem pregledu vaše naročilo zgodovino in potrdite, da izdelka, ki ste jo prejeli, je drugačen od vašega naročila.Prosimo, obrnite na trgovino, da bi razpravljali o trgovini tečajne politike.Moj sledenje ŠT.ni mogoče preveriti, Prosimo, uporabite spodaj spletno stran, da preverite vaš paket za sledenje Št., če ni podatkov, se prosimo obrnite na us.www.17track.net/en/ *Opombe · Prosimo, preberite več vse guild črto, preden da.Katero koli plačilo, pomeni sprejem, da ga. · Cenim, če lahko pustite nam povratne informacije po prejemu artiklov.Povratne informacije so pomembne za resničen prodajalec. · Prosimo, obrnite na nas pred odhodom nevtralne ali negativne povratne informacije.Verjamemo, da razlik je mogoče odpraviti prek dobre komunikacije. · CENIMO VSAKEGA KUPCA.Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate za vsa vprašanja.Bomo več kot veseli, da se udeleži do vas.Hvala, ker ste.

Material Spandex
Dekoracijo NOBEN