Avto armaturne plošče Izognili svetlobe pad Instrument platformo desk kritje Preproge Preproge LHD Za Nissan Qashqai J11 2016 2017

Pošiljke:

Mi ne zagotavljajo, čas dobave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Prosimo, upoštevajte, da buyerers so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.Ne bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke.

ko prejmete elemente vaše naročite v 24 urah,skrbno preverite.Prosimo, obrnite neposredno na nas.

če niste ga dobili v dobavni rok nas kontaktirajte.preverili bomo za vas z poštni urad in carinska uprava.

Napovedi:

Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.

Kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Povratne informacije:

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Opomba:

Pleasemake prepričajte, da je element fit vaš avto, preden odloči, če je ne poznate, se obrnite na prodajalca za preverjanje,hvala! 1. Q: Po plačilu, kako dolgo izdelek bo odpremljeno?A: Če izdelek je na zalogi, bodo odpremljeni v roku 2 dni.Če izdelek isout na zalogi, bodo odpremljeni v roku 4 dni. 2. Q: kako preveriti primerna oprema za vaš avto?A: Firstlymake prepričajte, model, leto andconfirm avto sliko.Vsak od naših izdelki bodo priložite avto slike, stranke shouldcheck, ali je vaš carheadlightsand nudim slika je enaka.Če so skladni, in ki je vsekakor primerno.Če niste prepričani, prosimo, pošljite vaš avto sliko, da me. 3. Q: izdelki bodo zbledi, ali ne?A: Willnot zbledi, so narejeni iz visoko kakovostnih materialov.Dobro izdelave, youcan uporabo more2-3 let. 4. Q: Ali bo padel po namestitvi?A: To ne bo padel.Z vztrajanjem v carwith lepilni trak. 5. Q: Vsi izdelki so realne slike?O: Da, vse realne slike.Realni proizvod bo bolj lepo kot sliko. 6. Q: ali Lahko navedete številko skladbe?A: Da, lahko nudimo številko za sledenje, sledenje povezavo do stranke.

Postavka Višina 00inch
Model Leto 2016 2017
Modela Avtomobila Za Nissan Qashqai J11 2016 2017
Postavka Dolžina 00inch