Zdravila posebno pu membrano, nepremočljiva in anti-alergijska, lahko sprejme kopel.Zaradi lepljivosti in nepremočljiva so zelo dobri, zračnost, ni zelo dobra.To ne more presegati 10-12 ur na dan, v nasprotnem primeru se lahko reakcije.

Package includ:1 roll

[Specifikacij Proizvoda]

Širina:5 cm,10 cm,12 cm, 15 cm,18 cm, 20 cm (Dolžina:10M)

Povratne informacije Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosimo za pomoč, da zapustijo "Pozitivni Feedback"in "5 kot Nalašč Zvezde" za nas, ko boste prejeli vaš predmetov in bomo naredili enako za vas.Če imate kakršnokoli nezadovoljstvo, vas prosimo, da nas priložnost, da se odpravite težave, preden pustite nas negativne povratne informacije.Hvala vnaprej!Obvestilo: Prosimo, vpišite vaš naslov le v angleščini.Pogosta VPRAŠANJA: Kdaj bo ladja iz moje parcele?Po prejetem plačilu bomo ladja v roku 2-4 delovnih dni.Kako lahko sledenje moje parcele?Uporabo vaše številko za sledenje na spletno mesto: www.17track.net/en (Kopiranje, da odprete) Kaj lahko storim, ko varstva čas izteka?Če je vaša zaščita se čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi bomo ga razširi.Je to veleprodajno ceno?A: Zdravo, hvala za vaše vprašanje, če bi želeli, da kupujejo velike količine, prosimo, pošljite e-pošto na nas.vam bomo najboljšo ceno, hvala!

Številka Modela JB002

1 roll Medicinski Lepilni Trak Kopel Nepremočljiva Pregleden Anti-alergijske Zdravila pu membrano Rane Jutranje Komplementa Trak Zdravila posebno pu membrano, nepremočljiva in anti-alergijska, lahko sprejme kopel.Zaradi lepljivosti in nepremočljiva so zelo dobri, zračnost,