Brezplačna dostava 1pc lesa, rezanje 10"(250mm)*25.4*2,8 mm*60z TCT žaginega lista z OKE karbida za trd les/MDF/poli plošča/rezanje

Tehnični Podatki:

250mm*25.4 mm*60T Top blagovne znamke Podjetja original Izdelek

TCT lesa, rezanje krožne žage

HS: 82012310000

Meterial: 65mn jekla prazno OKE prvotno visoko gostoto karbida nasveti

Uporaba: za rezanje trdega lesa/polywood itd..Različne vreteno, velikosti in režo specifikacije so na voljo na zahtevo.

Naše prednosti:

Tehnični parametri, ki se lahko meri glede na uporabnike' podrobnosti zahteve.

Glavne lastnosti naših izdelkov, so naslednje:

1-Tovarniško ceno

2-Majhna, da je sprejemljiva

3-Kratki dobavni čas na čas

4-Posebna oblika je sprejemljiva

5-visoka učinkovitost, dolgo življenjsko dobo in visoko usposobljeno uspešnost, itd.

Sorodni Izdelki:

Prikaz izdelka

Opozorilo:

Žage je oster.Prosimo, uporabite izdelka, skladno s predpisi in nositi zaščitno opremo.Če žaginega lista se ne uporabljajo za rezanje v skladu z varnostnimi predpisi, večje poškodbe, nesreče se lahko pojavijo.

Package:

1pc v en mehurček vrečko s trakovi za letalski tovorni promet.

Plačilo:

Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI Pred dajanju vaše naročilo, prosimo, potrdite podrobnosti z nami, če imate na zahtevo na predmete.Prosimo, da plačilo v roku 3 dni od vašega naročila, če je to mogoče.Bomo ladja blaga za vas glede na naslov, ki ga je napisal na www.rotary-lent.si,če želiš spremeniti,pleasenotic nas vnaprej .

Dostava:

Vaše naročilo bomo obdelali v 48 urah po plačilu.In bom posredoval številko za sledenje za vsako naročilo.Vse carinske dajatve ali uvozne dajatve so kupca odgovornost .Da, da vam pomaga dobiti parceli z brezplačno davka ali nižje davčne preko carine,sem lahko ugotovi kot "darilo" z nižjo vrednost.Smo ni odgovoren za zamudo naročil po prihajajo ven.Ampak jaz bodo spremljali najnovejše informacije za naročilo in vam pomaga, vso pot.V resnici,sem prav tako želijo, da se blago dostavi kmalu,tako da bo vsak kupec bo zadovoljen s svojo storitvijo.Vendar pa je hitrost China post je izven moje kontrole.Če ne boste dobili vaš paket pa je dobavni rok je, ki prihajajo,prosite me, da podaljšajo dobavni rok.Hvala vam za vašo podporo.

Povratne informacije:

Vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas.Prosimo, kliknite 5 zvezdicami v povratnih informacij, če vam je všeč moja predmetov in storitev.Mi bo zagotovila konkurenčne cene in boljše storitve vso pot.Prosim email nas pred odhodom negativne povratne informacije ali odpiranje koli spora o www.rotary-lent.si.Zavedamo se, da nesreço morda boste morali, če bi šel kaj narobe,ampak bomo poskušali naše najboljše, da vam zadovoljujoče rezultate.

Nadomestilo Politike:

Če vi zaslužiti vaš element, vendar ni zadovoljen z njim,ga lahko vrnete v roku 7 dni za zamenjavo ali denar nazaj.ALI NE BOMO VPRAŠANJE, ŽELITE VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORA kupec PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje in posebni razlog za vrnitev.

Velikost 250*2.6*25.4mm*60T
Rezilo Tip Krožne Žage
Končna Drugo
Postavka TCT žage