Nov Poletni Baby PP Hlače Hlače za Dekleta Fantje Kariran Oblačilih Dojenčka, Malčka Otrok Cvetlični Princ Lok 1-5Y OTROCI

Pozdravljeni!Dobrodošli v naši spletni trgovini!Kakovost je prvi z najboljšo storitev.Stranke vse so naši prijatelji.Modno oblikovanje, 100% popolnoma Nova in visoke kakovosti!Material: Bombaž, poliester Barva: Slika Barve Strešnik Velikost: 1 cm=0.394 palčni Velikosti Pasu, Bokov Dolžina 12M/80 19*2 cm 42 cm 26 cm 2T/90 20*2 cm 43,5 cm 27 cm 3T/100 21*2 cm 45 cm 28 cm 4T/110 22*2 46.5 cm cm 29 cm 5T/120 23*2 cm 48 cm 30 cm je 2-3 cm razlika glede na ročno merjenje.Prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka.Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.Kaj Boste Dobili: 1 x Moda Otroci Hlače

Pošiljko 1. Vsi predmeti, ki bo urejena dostava v 1-6 delovnih dneh po prejemu plačila potrdijo. 2. Prosimo, preverite vaše podrobne naslov in kontaktno številko skrbno pred oddajo vašega naročila. 3. Smo ponavadi ponujajo China Post Registriranih Air Mail , epacket , Posti Finskem .Prosimo, da se obrnete na lokalni pošti po vaši pridobite številko za sledenje.Postavke, bo poslana preko Kitajske Post Air Mail, epacket in o 7-35 delovnih dni, ki jih lahko prejmete izdelka.Najprej obrnite na nas, če ne prejmete točko za več kot 50 dni.Politika vračanja Vrne ali zamenja v roku 30 dni od dobave datum.Zahteve: 1. Predmeti, ki jih prejmete v roku 30 dni od dobave datum. 2. Predmeti, ki jih prejmete nerabljeni, nepoškodovani in v originalni embalaži. 3. Vrnitev ladijski promet pristojbina se plača kupec.Če jih ne izpolnjuje o izdelku, prejetih od nas, prosimo, obrnite na našo customer service v najkrajšem možnem času.Pošljite nam številko za sledenje, ko ste se vrnili svoje predmete, bomo povračilo ali exchange, ko smo et vaše paket.Če je predmet, ki ste ga prejeli ni popolnoma pravilna, na naši spletni strani opisana in se ne prilegajo vas, potem si lahko izmenjujete za prave velikosti Ena velikost element, ki ne bo ustrezala vsem.Povratne informacije Smo tako ponosni prejme več pozitivnih povratnih informacij naših strank.Vaše zadovoljstvo je za nas zelo pomemben.Če niste zadovoljni z našimi element ali imate kakšne pomisleke, po prejemu to, PROSIMO, NE pišite NAM ZA REŠITEV .Zagotavljamo vam, vaše 100% zadovoljstvo.Nas kontaktirate, Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas preko TradeManager sporočilo ali E-pošto, vam bomo odgovorili v Roku 48 ur.Obljubimo, da bomo vedno odpravite vse težave za vas.Vaše zadovoljstvo je naš cilj.Hvala!

Varnostni razred b razred
Slog Priložnostne
Spol Dekleta
Pas Tip visoko