National Geographic plišastih 5.5" ptica Tannen meise Dvorani Benmeise Modra Tit Bay vodil čebel jedec in Spot zapenjanje parrotbill igrače

Proizvodnja picture show

Nakup Obvestilo

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.

Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava.

Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Ko se na ladjo ?

Mi ladja predvsem skozi ePacket/EMS/DHL/Fedex.Ko bo plačilo prejeto blago se ponavadi pošiljajo v roku 3-5 delovnih dni (Ko velika promocija in visoki sezoni se lahko odloži, poslani v roku 7 dni, prosimo za razumevanje).Blago je navadno pridejo večini držav, v približno 15-55 dni.Vendar pa je zelo odvisna od ravnanje sposobnosti lokalnih pošta / express company, in/ali lokalni carinski pregled.

Kako lahko sledenje moje parecl?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: 17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete)

Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Čiščenje Voda Pranje Visi Suho
Slog Srčkan Baby Polnjene Plišastih Igrač
Material Bombaž
Vrsta Pliš/Nano Lutka