Prosimo, upoštevajte!

Vsak element so bili testirani in so kritično pred odpremo izvršen ,Smo

imajo zgraditi več testiranje postaje posebej za CPU ,prosimo, nakup

z brezskrbno.

Foto (videz, barva, poreklo, serijska številka) samo za referenco,

naključno dostavo, če stranke, ki imajo posebne zahteve

izdelek je kakovostno, lahko nam sporočilo,hvala.

Če imate kakršno koli vprašanje, preden kupite nato pls vas prosimo, kontaktirajte me.Hvala!

To se uporablja,bomo testa je lahko delo 100%, preden bomo poslali na naš kupec,hvala!

Postavka Stanje

QKYL

Izdelkov Stanje

Uporabljajo

Smo prodali uporablja CPE v naši trgovini,Ti CPU se prodajajo po uporabnika za računalnik, nadgradnjo.najprej, moramo zagotoviti, da delovanje CPU-ja je normalno.CPU videz ne zdi resno škodo, slike so vzete iz pravega PROCESORJA.Vsak CPU ni isto kot stari in novi, tako da lahko stranke ne vprašati vsak CPU kot enako s sliko .

1, ponujamo 12 mesecev garancije za CPU excepts dodatki. 2, nudimo 7 dni brezplačno zamenjavo, lahko kupec zahteva zamenjavo v roku 7 dni od vašega prejema izdelka naj kupec vrne izdelek v originalni pogoj za nas in bi morali nositi stroške prevozov za vrnitev.

Lahko bi plačilo preko zgoraj načini plačila, plačilo mora biti vložen v 3 dneh po dajanje nalog.www.rotary-lent.si bo preverila vaše plačilo v roku 24 ur, ko plačilo končana, in bomo obdelali vaše naročilo v roku 2~5 dni enkrat preverite, čas je mimo.Če vaše naročilo je bila zaprta, kakor varnostnih razlogov, potem morate predložiti zahtevek za www.rotary-lent.si za plačilo preverjanje .Nadomestila, ki jih povzročajo preklicu naročila, vračilo sporazuma ali mediacijo, bo postopek takoj in to lahko traja 7~10 dni, da dosežejo svoj račun.

Bomo ladja vaše naročilo v roku 2~5 dni po plačilu preveriti.Bomo ladja vaše naročilo prek China post, e-Pošta, EMS, DHL, UPS, Fedex, ali druge express.Vsako uvozno pristojbin ali dajatev, se kupca odgovornost.Mi ne bo odgovoren za kakršno koli težava, ki jo povzroča carinski kupca državi.

64-Bitna Podpora Da,
L3 Cache Zmogljivosti 8 MB
Paket No
Vrsta Vmesnika 1151