1000pcs 11-13mm Naključno Modra Mešani Smolo Gumbi Srce Cvet Krog Gumb Sparkly Bleščice Šivanje Okraskov

DOSTAVA:

1. Ladje, da ZDA preko Epacket sledenje približno 7-14days.Ladje drugih držav, preko Kitajske Post Air Mail s sledenjem približno 20-45days!

2. Naročila se obdelujejo v 1 delovnih dni od plačila za preverjanje.

3. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

4. Če še niste prejeli pošiljko v roku 40 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

PLAČILO:

1. Sprejemamo plačila preko Alipay SAMO.

2. Plačilo mora biti izvršeno v roku 7 dni .

POVRATNE informacije:

Če imate kakršne koli težave ali skrbi, ne glede vašega naročila ali produktih ,prosimo, da sporočilo nam in nam dajejo možnost, da vam pomagajo pred pustite vse povratne informacije,prepričani smo, da lahko proizvajajo pozitiven rezultat za vsako situacijo in bo trdo delati, da zaslužijo svojo hvalo.

Najlepša hvala!!!

Funkcija Okolju Prijazno
Številka Modela 569Q34
Material Smole
Vrsta šivanje gumbov
Oblika KROG
Dekoracijo NOBEN
Blagovna Znamka Yiasangly
Gumb Materiala Smole
Slog flatback
barve Modra Mix
Vrsta Izdelka Gumbi
Gumb Vrsta 2-Luknje Gumb
Velikost 11-13mm
Tehnika Barvana

1000pcs/veliko Naključno Modra Mešani B uttons Materiala Smolo Velikost Cca:11 mm-13mm/pc Barva Modra Mešani Količina Boste dobili 1000pcs ta postavka na seznamu cena Funkcijo Zelo dobro uporabljajo za scrapbooking,šivanje in druge DIY projektov. DOSTAVA: 1.