Iiniim Ženska Wetlook Clubwear Seksi spodnje Perilo Umetno Usnje Ogrlicom Obložene Zadrgo Mednožje Surspender Hlačke s Plastično Podveze

Komplet Vključuje : 1x Ženske Hlačke

Pogoj : Nova z oznako

Material : Umetno Usnje

Značilnosti :

Udoben elastičen pas in visoko pasu, načrtovanje, ogrlicom podrobnosti, zadrgo mednožje.

Mehko in udobno nositi, s 4 plastičnih podveze za gospodarstvo nogavicami, z belimi črtami.

Super za perilo noč, clubwear, fazo izvedbe, pred spanjem presenečenje ali samo užitek.

Prosimo, preverite velikost jasno pred nakupom, ročno pranje hladno priporočljivo.

Velikost Grafikona : priporočena velikost je samo za referenco.Če vaše meritve plava med dvema velikosti, svetuje izbiro večjo velikost. (Meritve, prikazane v velikosti grafikon nanašajo na predmet meritve, ne telesa)

Oznako Št.Odraslih Priporočena Velikost Pasu S Majhne za 23,0-32.0"/59-82 cm M Medij za 25,0-34.0"/63-86 cm L Velikih 27.0-36.0"/68-91 cm XL X-Velika 29.0-za 38,0"/73-96 cm

Prijazno Nasveti: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

Številka Modela 10064594
Spolnost No
Blagovna Znamka iiniim
Vzorec Tipa Mozaik