Opis

Nabor predmetov, ki vključujejo 24 parov preprosto in zabavno shutter shades očala, ki so v glavnem izdelani iz trpežne trde plastike materiala, in funkcije, ena velikost načrt, da bi jih primerna tako za odrasle in otroke.Nošenje sprožilec očala v klub, stranke in nekateri kostum kroglice, vam bo takoj postalo središče in pritegnila nekaj pozornosti.

Značilnosti

- 24 parov shutter shades očal v enem sklopu bodo prodajali skupaj z naključno barvo.

- Material: trpežne trde plastike.

- Ena velikost ustreza večini odraslih in otrok nositi.

- 100% čisto nove in kakovostne Plastike, Shutter Shades Očala Sončna Očala Halloween Klub Stranka, Cosplay Rekviziti.

- Edinstven shutter shades očala, zelo vroče, modne in privlačne.

- Idealen za uporabo v noč Čarovnic, party, klub in nekaj kostum kroglice.

- Deluje tudi kot cosplay rekviziti za uporabo.

Pakiranje seznam

24 * Parov Modne Plastičnih Shutter Shades Očala Sončna Očala Halloween Klub Stranka, Cosplay Rekviziti(Naključno Barvo)

Številka Modela Foto rekviziti
Blagovna Znamka BESTOYARD