Najnovejši modni Ženske Letnik Cvetlični Vzorec Kakovosti Tassel Bombaž Šal Šali 2Colors 10pcs/veliko

Skupna Dolžina:180x100cm

Širina: 100 cm

Dolžina: 180 cm

Dostava

1.Predmeti so le dobavljeno po plačilu prejeli.

3.Kitajska letalski pošti, ponavadi traja 18-43 dyas,včasih traja 2 meseca, da bi dosegli.Če niste bolnik čakati,pls ne izberete ta način dostave in če ne boste dobili šele 1 mesec,

pls obrnite na nas in pojdite na vaš lokalni Kitajska zraka post, da ga potrdite.

4.Da bi zagotovili, da vas reveive vaše naročilo z davčna brezplačna, unpon uvožene,smo lahko razglasi kot "Darilo", z nizko vrednost.

5.Sledenje, št.bo poslana preko vaše e-poštno sporočilo po svoje predmete je bilo poslano.Če niste prejeli sledenje št.e-pošto v roku 7 delovnih dni, ki potrjuje plačilo,

pls preverite sapm mapo in potem se obrnite na nas.

Izmenjava in vračilo

1.Če niste zadovoljni z nakupom pls stik z nami, neposredno preden je zapustil vse negativne povratne informacije.Sprejemamo ponujajo exchang in nadomestila.

Elemente, ki se morajo vrniti v 7 dneh po tem, ko ste ga dobili.Prejmemo nazaj elemente,bomo veseli storiti, zamenjavo ali povračilo za vas(morate plačati stroškov ladijskega nazaj, kot tudi).

To je žal, da shipping stroški, ne vrača

2.Če obstajajo težave, kot so zdrobljen paket,razlika z našo opis,pošiljanje napačni količini, barvi za elemente in tako naprej,

pls poslati dokazilo pic za nas, da razišče naše dostava deparment.Obljubimo, da vam satified končno rešitev.

Povratne informacije

1.Smo odvisni od naših strank zadovoljstvo, da succed,vaše mnenje je zelo importnt za nas.

2.Če ste zadovoljni z našimi elemente,pls pustite nam 4-5 aktivni povratne informacije.Pls prosim, da nas kontaktirate pred odhodom koli negativna ali netural povratne informacije.Delali bomo z vami, da reši problem.

Postavka Vrsta Rute
Slog Moda
Vzorec Tipa Cvetlični
Material Viskoza