Moški Suknjič Pozimi 6XL 2021 Bomber Zadrgo Jakna Moški Priložnostne Ulične Mode Slim Fit Pilotni Plašč Moški Oblačila Plus Velikost 8XL

Tip: Plašč Spol: Moški Vrhovi Tip: Moški Plašč Suknjič Sezone: Jesen Zima Slog: Modno,Priložnostne Rokav Dolžina: Dolg Rokav Slog: Redni Hooded: NI Vzorec: Barva Funkcija: Debelina: Redni Mehkobo: Mehka Elastičnost: Elastična Različico tip: Slim Fit Design: Zadrgo Barva: Črna Modra Zelena Velikost: M, L, XL, XXL XXXL 4XL 5XL 6XL 7XL 8XL Pakiranje vsebuje: 1.*Moški Plašč Suknjič 1.Prosimo, dovolite 1-3CM razlike zaradi ročnega merjenja. 2.Če vaše meritve zgodi, da se med dvema velikosti, prosimo, da stik z mano 3.Vsako vprašanje, ki je samo vas prosimo, kontaktirajte nas, preden ga kupite,vam bomo izbrati primerna velikost za vas.

Vrste Vrhnjih Oblačil Jakne
Dekoracijo Zadrge