Za Moes

Prosuct Značilnosti:

1.2/3-way multi-nadzor združenje za nadzor 1 svetlobe z več stikali, ki jih povezujejo z drugimi pametna stikala v Tuya Smart Življenje App;Odstranljive in snemljiv iz stenske tablice z 1/2/3Gang opcija,ki zagotavlja vaš pametni dom z veliko več udobja z le eno steno ploščo.Enostavno zamenjajte izvirni stikalo s tistega, ki vam je ljubše, in ni več treba kupiti drugo steno ploščo.Samo eno steno ploščo je dovolj za 1/2/3 Banda stikalo.

2. Nadzor od Kjerkoli : nove pametne pritisni gumb stikalo deluje s Pametnimi Življenje/Tuya smart app, ki omogoča povezavo vašega smart stikalo za vaš dom 2,4 Ghz Wi-Fi.Lahko na daljavo nadzor vseh teh stikal od kjerkoli želite s pp.

3. Časovnik in Razporejanje: Vklopite priključene naprave in izklop ob določenih časih.Urnik dnevni sobi luč, da vklopite zjutraj ali vaš urnik otroci " lučka izklopi, da jim vedeti, da je spanjem, da svoje potrebe.

4. Hands-free Glasovni Nadzor : smart pritisni gumb stikalo združljivo z Alexa, Google Doma in IFTTT podprte naprave za enostavno glasovni nadzor.Proste roke, kadarkoli jih potrebujete.

5. Nadzor z eno Aplikacijo: Smart Life/Tuya smart app deluje z veliko pametnega doma naprave, ki omogoča enostavno upravljanje vašega doma od vseh Android ali iOS napravi.Ne Hub, Ki Zahteva .In celo uživajo naprave delež funkcijo na vaše družinske člane, za nadzor vseh stikal skupaj.

Opomba:paket vaše naročilo bo vse vključujejo steno ploščo in preklopite skupaj.Ni več treba eno nakupu stensko ploščo.

Parameter:

Delovna Napetost:AC 110-240V(50/60 hz)

Normalni Obremenitvi Moč: ≤ 800 W

O utput:1 0 A(Maks.)

M aximum hruška moč: 1100 W

W ireless Protokol:WiFi 2.4 GHz

Brezžični standard:IEEE802.11.b/g/n

Q&A:

1.Q:Je prostor, potreben za priključitev stikala?

A:Ne,ni potrebe po vmesnika.

2.Q:Ali je delo z Google Doma?

A:Ja,to je tudi v skladu z Alexa za enostavno glasovni nadzor.

3.Q:ali Lahko uporabim zamenjavo in namestitev pametno vtičnico na stikalo stenske tablice?

A:seveda lahko,EU stikalo in EU vtičnico, se lahko delijo isto steno ploščo.

4.Q:ali Lahko povežem na moj 5G wifi omrežja?

O:Ne,naši smart stikalo lahko deluje le z 2,4 GHz wifi protokola.

5.Q:Lahko se strinjam nadzor s moji družinski člani?

A:Ja,naprave delež je na voljo za smart stikalo.

Delovna Napetost AC 110-240V(50/60 hz)
Normalni Obremenitvi Moč Manj kot ali enako 800W
Funkcija Daljinsko Upravljanje
Brezžični standard IEEE802.11.b/g/n