Seksi Dama Womens Hlače Wetlook PU Usnje Spredaj Zadrgo Visoka Vitka Bodycon Hlače Dna s Pasom Noč Clubwear Hlače

Komplet Vključuje : 1x Ženske Plen Hlače, 1x Pasu

Pogoj : Nova brez oznake

Material : PU Usnje

Barva : Multicolor(kot slike prikazujejo)

Značilnosti :

Ženske vroče hlače dna s pasom, dobre kakovosti, gladka na dotik občutek.

Visoka vitka design, high cut noge, spredaj zadrgo zaprtje, mehke in udobne za nošenje.

Te hlače objem svoje telo v vseh pravih mestih, medtem ko razkazuje svoje najboljše sredstva z scrunched nazaj.

S plesom, glasbo, festival oblačila, rave obleke, koncert oblačila, stranka obleko, clubwear in druge dogodke.

Prosimo, da preverite naše velikost grafikona, skrbno, da bi našli najboljše prileganje.Ročno pranje, visi suho.

Velikost : XS-XL ( PROSIMO vas, da preverite dejansko meritev izbrati pravo velikost .)

Velikost Grafikona : priporočena velikost je samo za referenco.Če vaše meritve plava med dvema velikosti, svetuje izbiro večjo velikost. (Meritve, prikazane v velikosti grafikon nanašajo na predmet meritve, ne telesa)

Prijazno Nasveti: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

Pas Tip visoko
Fit Tip Redni
Spol ŽENSKE
Hlače Slog Redni