Mens Bombaž Dolge Johns Spanja Dna za Moške Toplotne Perilo Dna Tanek, Elastičen Pas Pijamas Hlače, hlačne Nogavice 5XL 6XL 2498

Opomba: Prosimo, ne uporabljajte www.rotary-lent.si velikost grafikona.Za pravilno fit, prosimo, uporabite VELIKOST GRAFIKON zgoraj.Če niste prepričani o velikosti, prosim, pustite me je sporočilo o vaši višini in teži, potem vam bomo pomagali.

Opomba: 1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki, prosim, pustite nas "pet zvezdic" povratne informacije.Hvala, ker ste. 2. Če niste zadovoljni s podjetjem, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden pustite povratne informacije. 3. Če je problem kakovosti blaga, vas prosimo, da fotografije, in pošljite fotografije nam.Bomo poskrbeli zamenjava ali vračilo denarja za vas. 4. Za kateregakoli razloga ne boste zadovoljni z blagom, ali tudi vam ni všeč, samo stik z nami.Bomo poskrbeli zamenjava ali vračilo denarja nazaj.Samo je treba plačati poštnine. 5. Smo strokovni proizvajalec, tako da, če vaš enotni, da je več kot 50 kos, bi ponujajo veleprodajne cene. 6. Če vaša količina, ki je več kot 600 kos, vam lahko ponudimo OEM storitev.Za več podrobnosti, prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate.

ondergoed pantalon masculina

Spol moški, hombre, masculina,homme,človek,moški,mann,,mannen
Dvig Tip Sredi Vzpona
Design elastični pas,blagovne ZNAMKE,seksi