Pletenje Turtleneck Pozimi Obleko 2019 Preprosto Elegantna Dolg Rokav A-line Midi Dolg Pulover Obleko Rumena Plesti Elegantno Obleko

Velikost grafikona

Nasveti:

Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep. 1 palca=2.54 cm,1 cm=0.39 palca.Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.

Model Show

Rumena Midi

Rumena Kratka

Pravi Element Fotografije

(Boste dobili tisto, kar ste videli v naslednjih fotografijah, vendar rahlo barva se razlikuje se lahko pojavi zaradi svetlobe/zaslon,hvala za vaše razumevanje.)

F. A. Q

1. Kako slediti moje naročilo?

Lahko sledenje vašega naročila na spletni strani: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete z vašo številko za sledenje.

2. Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

3. Če obstaja kakršen koli problem na izdelek, ki sem jo prejel, kaj naj storim?

Prosimo, pišite nam v prvem trenutku,, bomo poskušali naši moči, da vam pomaga rešiti problem.

Dostava Storitev

1. Ponujamo brezplačno dostavo za ePacket (pripadajo EMS, to je hitreje kot druge načine pošiljanja), Kitajska Post in www.rotary-lent.si Standardna dostava.

2. Za kupce iz ruščine, prosimo napišite svoje polno ime, ki bi bilo treba tri besede (e.g.Borovkova Alina Andreevna) na naslov za dostavo, drugače ne moremo poslati, da ste.Za kupce iz arabščine, prosimo, poskusite svoje najboljše, da bi vaš naslov v angleščini, hvala.

Povratne informacije

1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdicami , in 5-star za podrobno oceno vašega naročila.

2. Če ne boste zadovoljni naših izdelkov, se obrnite na nas, vam zagotavljamo, da bomo 100% rešiti vsak problem za vas.Prepričani smo, da je komuniciranje je najboljši način za reševanje težav.

Sezona Pozimi
Dekoracijo NOBEN
Slog 1 turtleneck obleko
Rokav Dolžina(cm) Polno