2019 blagovno Znamko Moške Soild Black Kul Tshirt Mercerized Bombaža, Kratek Rokav T Shirt Pomlad Poletje Casual Moški V vratu Slim T-Majice

2018 spodnje Perilo za Moške Navaden Črno T-Shirt Prazno majica s kratkimi rokavi moški poletje Bela majica hipster Kul Tees RenFeng Oblikovalec besede, ki Smo izbere le najboljše tkanine, s na tisoče poskusov in narediti najboljše, kar lahko storimo .Vse stvari, ki upamo, da naj ga uživajo svoje življenje in postali boljši in boljši, ki je naša največja čast.

Opomba:prodamo AZIJSKIH VELIKOSTI.To je približno 1-2, MANJŠO od ZDA,velika britanija,AU,EU in velikosti.Prosimo, izberite velikost glede na našo velikost obliki.Vse dimenzije, ki smo osebno in izmerjene realnost poskusite.Ko oddate naročilo, prosim pustite sporočilo z vaše telesne mase (KG/LB) in višina(CM/V) .Pomagali vam bomo, da potrdite velikosti.Hvala!Informacije o velikosti Azijskih Velikost Prsi ramenski dolžina rokav CM PALČNI CM PALČNI CM PALČNI CM PALČNI M 94.0 37.01 43 16.93 67.0 26.38 / / L 98.0 38.58 44 17.32 69.0 27.17 / / XL 102.0 40.16 45 17.72 71.0 27.95 / / XXL 106.0 41.73 46 18.11 73.0 28.74 / / XXXL 110.0 44.49 47 18.50 75.0 29.53 / / Ročno merjenje bo razlika približno 1-3 cm, 1 palca=2.54 cm MODAL PRIKAŽI PODROBNOSTI

Prihranite denar enostavno: vprašanja in odgovori V: Kako lahko dobim DODATEN POPUST?A:Prosim, dodajte naši trgovini Priljubljene in SLEDITE,boste dobili DODATNI POPUST pri nekatere elemente, ki so omejeni čas, ki je za popust.V: potrebujem veliko izdelek,mi lahko daš popust?A: Da, seveda,ko potrebujete več izdelkov,se obrnite na nas,mi bomo poslali veleprodajno ceno, ki jo Q: Ko sem plačilo naročila,Koliko dni pošlje paket?A: 1~3 dni,saj veš,denar iz banke, da www.rotary-lent.si račun običajno potrebujejo 24 ur, v: Kakšna je ladijski promet način v vaši trgovini?A: www.rotary-lent.si Standardna Dostava Pot,je hitro in varno,če potrebujete druge dostava načine,prosimo, obrnite na nas! (Zda prek E-pošta normalno 7~15 dni) Q: Če izdelek izgubil na način ,kaj lahko storim?A: pišite nam, če ne boste dobili svoj paket,bom poslali novo ali vam polno nadomestilo.Q: Ko sem dobil izdelek,se mi ne ljubi izdelkom,kaj naj storim?A: Če se proizvod ne vpliva na nadaljnji prodaji, lahko zaprosijo za 7 dni, ni razloga, da se vrnete na lokalni lokalni donosa (Tovora, ki ga nosi kupec.) Q: Ko package prihoda navade,si moram plačati tarifni?A: ko se razglasi na carini,paket informacij, kot darilo,vrednost manj kot 5 evrov,normalno, da je enostaven za potrditev.Q: ali Lahko vidim realne slike?A: Ja,seveda,se obrnite na nas,mi bomo poslali pravi fotografije za vas. 1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic , in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.Ko ste nam kažejo screenshot tako 5 zvezdic, vam bomo $1 POPUST pri naslednjem naročilu. 2. Če si delite naš izdelek povezavo na vašo SNS ali Facebook , vam bomo darilo ali $ 2 POPUST pri naslednjem naročilu. 3. Če ne boste zadovoljni naše porducts, pls obrnite na nas, preden se odpravite nevtralno (3 zvezdice) ali negativna (1-2 zvezde) povratne informacije.Zagotavljamo vam bomo 100%slove vsak problem za vas. 4. Prosimo, pišite nam befor šolanja negativne povratne informacije ali odpiranje koli spor, ki se na spletnem mestu.Komuniciranje je najboljši način za reševanje težav.

wy-plugin-start

Vroče Blago