Novo Krilo Sung 3013 Vakuumske Nalivno Pero Wingsung / Paili 013 Pregleden Kakovost EF/F Nib za 0,38/0,5 mm Črnilo, Pero Poslovno Darilo

Tehnični podatki-----

Znamka: Wingsung

Nib: Extra Fine/v Redu(Približno za 0,38/0,5 mm)

Črnilo: Delo z ustekleničeno črnilo (ni Mogoče uporabiti pretvornik)

Dolžina(o): 140mm; Diam sveča božični (o) 13mm; Teža(približno): 25g

Skp: Vijačni

Barva: Kot je prikazano v pucture

Uporablja Prizorov: Pisanje/Office/Business/Šole/Darilo/Home/Kaligrafija

Package So: Nalivno Pero x 1 (Brez Črnila,Št Polje)

Če kupite komplet,vam bomo poslali 3 x peresa(no ink,št polje)

PS:Obstaja 2 blagovne znamke nacionalnih izvajalskih teles,eden je Wingsung logotip,in drugo je Paili logotip.Prosimo, obvestila in izberite konico, ki si hotel.Hvala, ker ste.

FUNKCIJA-----

*MODNO PISALO, DA VAŠ RAZLIKA:

Modno oblikovana nalivno pero za pisanje darilni set vsebuje okolju prijazno življenje, posneti svoj razlika z elegantno pero.

*OSEBNOST, NI MONOTONO:

Za podrobnosti, smo bili opravlja boljše delovanje, izkušnje preprosto, vendar niso preproste zasnove.

*PREMIUM KAKOVOST:

Z izjemno pisanje nib, Krilo Sung vam daje najboljše wriitng orodje, samo napišite svoje nežnosti na papirju, povej mi svoje srce.

*JASNO VIDNA:

Celotno pregleden pero sod design, bolj priročno, da ugotovijo, preostale količine črnila.Kot vam je všeč, vas prosimo, da zamenjate različne barvne tiskarske barve in črnila.

*BODITE EDINSTVENI, BODITE SAMI:

Začetek vaše občutljivo življenje od nas, izkušnje, drugačen način življenja.Zdaj bo vaš čas polno svobode je dih!

O Nas:

1.Vedno smo si prizadeva za odličnost, inovativnost, kakovost izdelkov in visokih standardov storitev za stranke.Če imate kakršno koli vprašanje ali vprašanja, vas prosimo, da nas kontaktirate prvi, bomo aktivne ukrepe, da pomaga rešiti problem v roku 24 ur od ponedeljka do nedelje.Hvala.

2.Mi ladja v roku 48 ur po tem, ko prejmemo vaše plačilo.Včasih parceli se lahko odloži zaradi Carinskih pregledov.Vaše razumevanje in potrpljenje bo zelo cenjeno.

Nib Materiala Iraurita
Pisanje Točke Drugo
Embalaža Svoboden
Nalivno Pero je Nasvet Materiala Druge Kovine