Wolsen Retro Arkadna video prenosni mini igralne konzole arkadna kabinet TV-ročni igri 156 igre 16 bit mini arkadna za otroka

Funkcije Izdelka :

*Napajanje:Polnilna in zamenljivo Litijevo baterijo za napajanje .Tam je eno polnjenje prek kabla USB kabel za polnjenje, ko se bo baterija, ki umirajo.

*TV priključen : Prišel z enim kablom AV .Ne samo, da igrajo na roko ,ampak tudi predvajanje na TV .

*Na voljo je nadzor glasnosti ob strani konzole.To lahko prilagodite glasnost, kadar menite, da je glas je preveč glasen ali nizka.

*Barvni sistem to konzolo je PAL.Če vaša država ni NTSC ,prosimo, preverite vašo TV, če je samodejno na barvni sistem .

*Za darilo : Zelo srčkan design.To je kot nalašč za darilo za rojstni dan ,Božično darilo za Otroka ali Odraslo osebo .Prav tako lahko uporabite za dekoracijo doma .

* Drugačen slog igre .Pustite, da vam odkrije svoje otroštvo.Obstajajo 156 igre v spomine .To canrsquot spremeniti igro ali želite dodati več igra .Tudi canrsquot SD/Micro SD kartico naložiti več iger in igrate lahko,

Informacije o izdelku :

Postavka Št .HT944

Vgrajen igre : 156 igre

Velikost zaslona : 2.8 palčni TFT barvni zaslon

AV OUT : Biti združljiv za TV in predvajanje

Napajanje : Polnilna & Zamenljivo litijevo baterijo ,USB kabel za vse 5V vir napajanja

TV barvni sistem : PAL sistem .Če vaš televizijski ni auto funkcija za barve, ki se morali prilagoditi to, da PAL sistem, ki bo pokazal barvno sliko .Če ne , bo črno bele barve slike .

DIMENZIJE IZDELKA

Velikost konzole ( kos ):8.5*9*16 cm

Teža konzole ( kos ): 200 g

Velikost barvo polje( na enoto ):10.5*10.5*19.5 cm

Teža paketa( z dodatki) : 363g

DIOD/ŠKATLA: 30 KOSOV

PAKET VKLJUČENI

1 X KONZOLE

1 X LITIJEVE BATERIJE( POSTAVI NA KONZOLO)

1 X AV KABEL

1 X USB KABEL ZA POLNJENJE

1 X PRIROČNIK O pošiljki

1. Bomo test enega po enega pred odpremo.

2. Prosimo, potrdite, naslov za dostavo, če ste naročilo, smo samo ladjo na pravi naslov .

3. Ladja v ZDA , KANADI,veliki BRITANIJI ,Avstraliji in drugih državah, razen v APO ,FOP naslov in nekaterih državah .

4. Na splošno paket bo ladja v 3 dneh izključiti vikend in praznik na Kitajskem.

5. Prosimo, kontaktirajte z nami, če ste donrsquot prejeli paket, navedite številko naročila ali sledenje št. bomo preverili in odgovor vas asap.Vrnitev & Vračilo :

1.Vse vrnitev izdelkov mora biti v paketu in zagotavlja številko za sledenje, da nas, če ste shippe, in nam sporočite vaše naročilo številka ali drugih posebnih sporočil, kot so ime in naslov .

2. Če niste zadovoljni blaga , prosimo, vrnite v 40 dneh in izberite najcenejših prevozov poti do ladje .

3.Če obstaja kakršen koli težave o izdelkih , vas prosimo, stik z nami .Mi lahko rešiti skupaj .

4. Če vrniti blago , prevozni stroški, ki jih zaračunavajo kupcu

Za plačilo :Če želite postaviti večino red in bi rad, da bi dobili najboljše cene , lahko pošljete sporočilo na nas po elektronski pošti , bomo odgovor asap, ko bomo prejeli .O Povratnih Informacij :

Radi bi vas vabimo, da povratnih informacij in predlogov .Smo ceniti, ko si nam jih dal 5 zvezda .

Tudi, če obstaja kakršen koli problem za blago , upam, da boste lahko dobite pri nas pred negativnih povratnih informacij , smo tako srečni, da reševanje problemov z vami .

Zgrajena v igri 156 igre
Ime izdelka MINI ARKADNA
podpora dodatno TF kartica no
Blagovna Znamka wolsen