VAROLE Nezakonitih Obroč Kubičnih Cirkonij Udejstvovanje Obroči, Dame, Za Ženske Stranka Darila, Modni Nakit

Servisni Center O Plačilu Boste lahko plačali z uporabo Boleto,Visa,MasterCard,QIWI,Western Union,Maestro Debetno kartico,WebMoney in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.rotary-lent.si v prihodnosti.O Ladijski, Ko prejmemo plačilo.Bomo dostava vso blago, ki od vašega naročila v roku 24 ur.Vse blago v naši trgovini je brezplačna za dostava po www.rotary-lent.si Standard Shippingl.Če želite, da poda nujno,pls izberite hitro, kot so DHL express/FEDEX/UPS in itd.Vrnitev&Exchange 1.Vse naše ponudbe so podprta s 100% garancijo na zadovoljstvo.Če za katero koli reson niste zadovoljni ,ga lahko vrnete izdelek, ki nam za vračilo ali exchange. 2.Preden mailing nazaj predmete,se prosimo, da nas kontaktirate za natančne vrniti&izmenjavo navodila.Se bomo vrnili ves denar, razen za odpremo in ravnanje pristojbine po prejemu vrnjene artikle.Povratne informacije: Naš uspeh odvisen od naših strank zadovoljstvo.Cenimo vsakega kupca.Torej, vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas.pls pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če pa imate nezadovoljstvo,vas prosimo, da nas priložnost, da odpravite težave pred odhodom negativne povratne informacije.Verjamemo, da vedno obstaja rešitev in pomagali vam bomo rešiti težavo.Prosimo, ne skrbi.Kakršna koli dodatna vprašanja,vas prosimo, da nas kontaktirate.Mi bo odgovoril v roku 24 ur.

Postavka Vrsta Obroči
Fine ali Moda Moda