kitara velikost telesa

Dolžina : 45 cm širina: 32 cm debelina: 4 cm

Kitara telo pakiranja:

krepitev in debele pene primeru, z 100% zaščito

Če imate kakršna koli vprašanja z našimi predmete, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo, preden svoje mnenje ali spora.bomo poskušali naše najboljše, da prepričajo.Če ste zadovoljni z njimi,samo upam, da vaše 5*Star Povratne informacije, nato pa na mostu prijateljstvo med vami in nami.

Tovarne

V-uporabi Glasbe imajo svoje tovarne, je specializirano reseraching in proizvodnje vseh vrst električne kitare, bas kitare, akustične kitare, klasične kitare, & ukulele, violino, bobnom in kitaro pribor, ponuja trgovina na debelo in oem storitev za njih.Naše blagovne znamke V-uporabi je bila prodana za 7 let na www.rotary-lent.si spletu , strokovno in pošteno trgovino za vas.

barve kovinsko vijolična
Številka Modela V0000
Vrsta guitarbody
Bruto teža 2,5 kg