5Pcs/Veliko Baby Glavo Las Loki Hairband Za Šolo Dekleta Najlon Pribor za Lase Novorojenčka Suh naglavni Trakovi za Malčke Povoj

Specifikacija:

100% Nova in Visoke Kakovosti

Velikost: loki je 11 cm.

barva: 28 barv

Za množice: Baby

Paket Vključuje: 5 * Dojenček Glavo

Pozdravljeni prijatelji, prosimo, izberite 5 kos trakovi, ki vam je všeč, če ne, bomo poslali na naključno.

Dostava:

Vsa naročila pod $7.00, bo poslana preko kitajske post majhne paketni prenos (brez številko za sledenje in spremljanje informacij)

Naročil Več kot $7.00, bo poslana s priporočeno letalsko pošto (s številko za sledenje); Za mednarodne pakete, lahko traja do 20 -60 dni za dobavo

Vse ZDA naročila (več kot $5.00 ) so poslana preko ePacket, Boste prejeli vaše naročilo v 10-21 delovnih dni (s številko za Sledenje).

Naročila pod $7.00 , če želite registriranih letalom, morate dodatno plačati poštnine , prosimo, kontaktirajte me, bom prilagajanje cen.

Številka Modela H0585-NS
Vzorec Tipa Cvetlični
elastična turban
Stretchy haarband baby