Za HP Paviljon 15-P 15-P030NR/ 15.6" Zaslon na Dotik Stekla Računalnike T156AWC-N30

Opis Pogoj Novo in Originalno Primerni Za HP Kabel Število T156AWC-N30 Garancija 3 mesecih od dneva, ko je paket dostavi Paket vključuje 1PCS So: Sprednji Zaslon na Dotik Steklo + Računalnike + Ploščo (Št znotraj LCD Zaslon) pomembno: Obstajajo različne različice.Prosimo, preverite slike, ali je enak kot svoje računalnike, posebej ploski kabel različico.Če ne isti, pa ne bo združljiva.Vrsta izdelka: Samo zunanji zaslon na dotik ne vključuje notranji zaslon lcd

Postavka Opis Enak kot slike.OPOMBA Pred namestitvijo, prosimo, izključite napajanje in izvlecite baterijo!!!

OPOMBA:

Prosimo, vzemite off zaslona ali(kabel ,pokrovček) ,preverite številko dela, preden jo kupite.

Slike prikazujejo dejanskega izdelka, prosimo preverite vse priključke in specifikacije skrbno.

Prosimo, bodite previdni, da sprejme zaslon out of the box.Ta izdelek mora biti zelo previdni, ko se namestitev, nismo odgovorni za škodo, ki jo v procesu montaže.Izključite napajanje in odstranite baterijo pred montažo.

Če aluminija lupine prenosnik je deformiran ali upognjene, bodite prepričani, da popravilo ali ga popravi, najprej,nato namestite naš zaslon.

O Plačilu

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.In vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O Odpremi Čas

1.Bomo odpreme vašega naročila asap ko bomo prejeli potrdila o vašem plačilu iz www.rotary-lent.si.

V Kitajski prazniki, smo lahko podaljšajo čas poštnine posebej

2.Za veliko količino naročila,se obrnite na nas za preverjanje zalog, preden se odločite za plačilo.Smo lahko vzeli več časa za pripravo

velika količina naročil in bomo vas specifictime potrebno.

O Pošiljki

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.

Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5. Če še niste prejeli pošiljko v 39 dneh od plačila, se obrnite na nas.

Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

6. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo

Vrnitev & Vračilo

1.Za kateregakoli razloga ne boste zadovoljni z postavk, smo accpet vrne in izmenjave v roku 7 dni po tem, ko boste prejeli vaš element in

ga bo opravljal vrniti ceno ladijskega prometa, bomo obdelali vrnete zahtevo v roku 2-7 dni po tem, ko smo prejeli vrnjenega artikla.

2.Če je predmet, ki je v okvari, prosimo, povejte nam takoj, da bi za zamenjavo ali popravilo.

Če zamenjava ni na voljo, potem vračilo bodo izdani z originalno način plačila.

O Povratne Informacije

1.Če ste zadovoljni z elementi in naših storitev, vas prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije z vseh 5 Zvezdic za Predmete,

in če vam pomaga, da kažejo nekaj fotografij predmetov, ki jih prejeli v dobrem stanju kot referenca za druge stranke,

potem se lahko obrnete na nas in zahtevajte kupon s posnetki pozitivne povratne informacije s fotografijami.

2.Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, preden se odpravite nevtralne ali negativne povratne informacije, vam ponujamo najboljše serive.

Sestavnega Dela Zaslon Na Dotik Stekla Računalnike
Združljiv Blagovne Znamke HP/Compaq,
Uporaba Prenosni računalnik
Številka Modela Za Paviljon 15-P