Novo Nepremočljiva Rock Plezanje Kreda Vrečko Daje Vrečko Pasu In Prahu Vrečko - Prijatelja Dan Posebno Darilo Brezplačna Dostava

Značilnosti:

Ime: rock kredo vreča

barva: zelena rdeča

teža: 0.1 kg/pc

Nepremočljiva

Funkcija

poskrbite, da trenja roke in contactant

široko uporabo za gimnastiko,uteži,plezanje,itd.

vrvico torbica,velika kreda senat,nazaj zadrgo odpiranje

kompakten zložljiv velikost ni nametljiv med plezanje

Vključeno v Paket:

> 1 x rock kredo vreča

Stranka Vprašanja In Odgovori :

Opomba:

1. 1 palec = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 palčni

2. Barva: Je morda nekoliko razlika v barvi, ker računalnik, nastavitve zaslona.

3. Velikost: Z razliko v metodo merjenja, vljudno prosim dovolite, 1-3cm v velikosti odklona.

Dostava

Naročila

Ker je lahko prihranite stroške.Če potrebujete pravi urinih številko, morate izbrati "China Post Registriranih Air Mail"

1.Vaš paket bo odpremljeno na vaš naslova naročila, zato vas prosimo, prepričajte se, da je naslov pravilen.

2.Predmeti z brezplačno številko za sledenje so dobavljeni z Hongkong Letalom ali Singapur Letalom.Običajno pošti, morajo 3-5 dni za posodobitev stanja na sledenje na spletno mesto.

3.Če boste potrebovali paket nujno, prosim, postavite red in nas kontaktirajte, če želite plačati dodatne stroške pomorskega prometa.

4.Si bomo prizadevali, da vam pomaga preprečiti davčne vendar nismo odgovorni za vse davke.

5. Če imate kakršno koli vprašanje o vašem naročilu, prosimo, kontaktirajte nas na prvem namesto odprt spor.Bomo poskušali naši moči, da reši težavo namesto vas.

Uporaba Plezanje Preprečevanje spolzka v prahu vrečko
Vrsta Wall Opreme
Ime Gorsko Plezanje Plezanje vrečko
Stype 2017