KEEMAKE 8" Kruh Kuhar Nož Kuhinjski Noži Torto Rezalnik Orodja nemškega Nerjavečega Jekla 58HRC Močna Barva Lesa z Zakovico Ročaj

Dobrodošli na "KEEMAKE" Profesionalna Kuhinjska posoda Store!Kot Neposredna Tovarne za Proizvodnjo, Smo Oskrbe vas Najboljše Izdelke in Najboljše Storitve, Samo Uživajte v Čudovito Nakupovanje Tukaj!

Specifikacije

Kategorija Izdelka:

Ime izdelka: 8" palčni Kruh Nož

Izdelek Parametre: Masa-181g, Rezilo Dolžina - 8"/203 mm , Nož Dolžina - 13"/330 mm ,Debelina-2 mm,Širina-30mm

Rezilo Material: Nemški 1.4116 Jekla

Ročaj Material: Lepe Barve Lesa+S/S s Kovicami Ročaj (Ne Izkrivljajo, Ne Skrči in Ne Blede)

Močno Trdota: Rockwell Trdoto 58 ± HRC

Ostrina: Raven Sila Rezanja z 6.0-8.0 N Mednarodni Standard

Plovila: Ammer Stria Kovani Obdelavo

Namen:

Vse Namene, Profesionalni Kuhinjski Pripomoček nemški 1.4116 Jekla Kruh Nož, lahko kot nalašč sekljanje, noži za sekljanje, rezanje, in dicing zelenjavo, sadje in meso.Super za kuharji, kulinaričnih strokovnjakov, hrana, gostincev in za novice domov kuharji.

Značilnosti

- - - - - Visoke Gostote in Visoko Trdoto ---Ostro Rezilo za Trajno in Praktično ---Super Anti-rja in Ammer Stria Kovanje Proces ---International Standard Ostrino za Rezanje Sile --- Značilen Konkavno Točke Vzorec, ročaj, ki Ne drsi,Varna in lahka

Paket Vključuje

-1 × 8" palčni Odmor Nož

-1× Premijo, Darilo Polje

Pozor

1. Prosimo, hranite ga izven dosega otrok.

2. Prosimo, ne hranite na rob in točko nož cilj za ljudi.

3. Prosim, ne ujeti nož z roko, ko je nož spusti navzdol.

4. Prosimo, čisto in suho nož po uporabi, in jo postavite na suho mesto.

5. Rezilo je zelo ostro, prosimo, da ne uporabite prst, da test nož ostrino.

6. Prosimo, da ne uporabite nož za rezanje kosti, zamrznjeno meso in druge trde stvari.

PRIKAZ IZDELKA

STRANKA PREDNOST: -1. Specializirani smo za proizvodnjo in prodajo visoko kakovostnih predmetov.Mi smo veseli, da dolgoročno kooperativne odnose, in se veselimo, da win-win situacijo.Ne čakajte, Izbiro nas, zaslužiš si najboljše! -2. High-end videz z lepo polje, raje za osebno uporabo ali darila. -3. 100% garancija zadovoljstva: Če prejmete izdelka, iz katerega streha je bila zlomljena, prosimo, obrnite na nas in vam bomo zamenjavo ali vračilo vas!Da je KEEMAKE Stranka Prednost!

OBDELAVA:

Bomo obdelali naročila isti dan je prejel plačila, in smo sprejeli številne vrste plačil, kot so Alipay, Visa, Mastercard, Western Union, itd.

DOSTAVA:

1. Naročila bodo ladjo iz naslednji dan po plačilu je bilo očiščeno, in pošiljko lahko pripravljen za Nizozemsko Mesto, Singapur Post, EMS ali DHL.

2. Vendar drugačen način dostave pa imajo različne ladjar stroškov, nekateri lahko brezplačno, in nekateri potrebujejo drug strošek, kot express EMS ali DHL.

3. Blago bo dostavljeno, da špediter prvi in bo trajalo približno 2 do 3 dni za posodobitev dostava novice.

4. Prosimo, prepričajte se, da ste nam svoje polno ime, če je vaša država je za Rusijo, in prosim, zapišite pravi naslov za pošiljke, bo to pomagalo, da prenese parceli uspešno.

SLEDENJE:

Vse parcele pošlji ven iz naše trgovine bodo imele popolno sledenje podatkov, lahko nakupujete predmeti v naši trgovini, brez kakršnih koli skrbi.

POVRATNE informacije:

1. Vaš pošten in iskren pregled je tisto, kar smo veseli, da, to bo nas napredek!

2. Če ste zadovoljni z našimi blaga, vljudno prosim, da nam nekatere pozitivne povratne informacije (kot 5 zvezdic).

3. Če je kateri se pritožujejo na blago boste prejeli, vas prosimo, da nas obvestite in bomo ponudili najboljšo rešitev.

Nož Dolžine 13"/330 mm
Vrsta Noži
Certificiranje CIQ
Nož Vrsto Kruh Noži