Moda Resast Dame Nahrbtnik 2020 Nove Modne Oxford Nepremočljiva Dame Potovanje Nahrbtniki za Šolske Najstniki Dekliška Študent Vrečko

modname=ckeditor

1. Barva Drugačna.Vljudno prosim razumeti, da je morda BARVA ni 100% enako kot dejanskega izdelka zaradi kamero, monitor, ali katera koli druga razumna zadevah. 2. O Velikosti.Meritve dovoljena napaka je 1-3 cm 3. Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa, smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 4. Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) 5. Kaj lahko storim, če imam napačne barve, napačen element?Če imaš napačne barve ali napačen element, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden ga odprete, v sporu, ga lahko vrnete napačno postavko na nas in mi bomo privoščiti dostava brezplačno. 6. Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.

Notranjost Notranjost Zadrgo Žep
Dež Kritje, No
Zmogljivosti Pod 20 Liter
Vzorec Tipa Trdna