Škatla za shranjevanje s Tremi Password Lock za Skrite Namige Puzzle Rekviziti Resničnem Življenju pobeg igre soba rekviziti EXZYU

Ime Izdelka: Škatla Za Shranjevanje

Kratek Uvod To je škatla za shranjevanje, ki se lahko skrite namige.Tam ima tri kodo za zaklepanje na to, igralci se morajo, da ugotovimo, uganke, odprite zaklep, potem pa jih lahko najdete namige v škatla za shranjevanje.Tam je tudi večja velikost polja v naši trgovini, povezavo here.https://www.rotary-lent.si/item/1005001707945716.html?spm=a2g0o.store_home.productList_886318145.subject_0

Toplo Nasveti

1.Rekviziti Deli Vse rekvizitov, ki ne vključujejo EM zaklepanje, se obrnite na nas za nakup 12V EM zaklepanje. 2.Carine Element cena ne vključuje dajatev, davkov in drugih dajatev. 3.Dostava Pogoji 1)Mi dostava po celem svetu (Razen nekaterih državah in APO/FPO). 2), Bomo ladja blaga v roku 4 dni po prejetem plačilu; če boste želeli spremeniti naslov ali druge informacije, nas prosimo obvestite v roku 24 ur po plačilu. 3)Storitev Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas je drugačen, še posebej v času počitnic-krat.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni, samo stik z mano.Bomo sledenje pošiljke in odgovor vas kmalu. 4)slik, prikazanih na video in slike so samo za referenco.Vaš zadovoljivo je naša najbolj pomembna stvar! 4.Povratne informacije Če vam lahko nam zgodaj potrditev po prejela kostume, ki bodo zelo cenjeni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni z našimi rekviziti (Pet Začne) .Samo biti prost v stik z nami, preden se odpravite morebitne negativne ali nevtralne povratne informacije.Bomo rešili problem ASAP.Hvala za vaše razumevanje. 5.Vrnitev Vsega blaga, ki so v dobri kvaliteti in strogo nadzoroval pred odpremo.Bomo izognili problemom kakovosti.Če ste mot.vozil zadovoljni, se lahko obrnete na nas v 24 ur in izmenjavo predmet v 7 dneh.Če prop je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne moremo vprašanje vračilo ali zamenjavo.Vso vrnjeno blago mora biti v prvotnem stanju in originalno pakiranje z vsemi komponente vključene.Prav tako morate zagotoviti, nam posebnega razloga in številko za sledenje za vrnitev.Po obeh potrdil vse zgoraj stvari in preklic transakcije iz www.rotary-lent.si, bomo povračilo vas.

Blagovna Znamka EXZYU
Številka Modela EX0062
Smer NOBEN
Varnostni Način Ne Pritrdite z Signal