6 niz električne kitare težko visokega Mostu Most v Chrome

1.Dostava in Sledenje Uvoznih dajatev, davkov in DDV niso vključeni v predmet, ceno, kupec mora plačati za njih.Seveda bomo poskušali naše najboljše, da razglasi, da je vrednost tako nizka, kot jih lahko naredimo.Številko za sledenje včasih ne deluje pravilno, če imate kakršne koli težave pri dostavi in sledenje, prosimo, obrnite na nas prvič, pomagali vam bomo. 2.Vrnitev in nadomestila, Če imate težave, se pritožujejo, vprašanje ali težavo, se obrnite na nas prvič.Pomagamo vam, da ga rešiti.Enostavno vrnite in povračila: če se želite vrniti izdelek, vse, kar morate storiti je, da nam pošljete jasno fotografijo, da prikažete je poškodovan, se bomo pregledali in vizitko, ki jo za vračilo. 3.Povratne informacije in se Obrnite na Nas, Če ste zadovoljni s tem vrstnem redu, vas prosimo, da nas pozitivne povratne informacije, da bo res pomaga nam izboljšati naše izdelke in storitve.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo, ali lahko govori z mano na trademanager, ko smo na spletu, sporočilo bomo odgovorili v 24 urah (do 48 ur, na počitnice ali vikend). 4.Glej več v naši trgovini z našo blagovno znamko Smo kakovost blagovne znamke, želite graditi nemoten in zanesljiv poslovni odnos.Tako smo ne samo, da prodaja izdelek, tudi storitev.Okus je bilo naročilo dobrodošli pred večino nakup.Purchse količina je lahko prilagodljiv.Če potrebujete nekaj, kar ne bomo seznama, ali predlog, prosimo, sporočite.Bomo videli, kaj lahko storimo.

Vrsta most
Številka Modela BN106