TPU prevlečeni Stretch Tkanine, Champagne gold Podobnega DIY usnje Tesen oblačila hlače Fazi Modni Oblikovalec Obleko Tkanine

Opis

Bolj podobne tkanine v Kategoriji "Usnja&Kovinske Tkanine". 1.Velikost: 1 kos = 50 cm(dolžina)*140 cm(širina). (cut z roko , tako ± 2 cm napaka) Če kupite 2 kosa,ne bomo cut. 2 kos=100 cm * 140 cm.Debelina:0,2 mm. ●Dnu je pletene tkanine, so svetlobe elastičnost. ●Mehke,imajo Lesk.Tanek, dihanje. ●Za obleke,krila,vrhovi, dokolenice,Majice,lutke,DIY,itd.. ●Enote velikost konverzije: 1m=3.28 ft. 1 ft=12v. 1m=1.0936 yd. 1m=10dm=100cm=velikosti 1000 mm, Če potrebujete velikosti ali želite drugo requirments, prosimo, obrnite na nas.

OPOMBA

Vsi izdelki so posnete po dejanski predmeti.Drugačni luči, kota in zaslon, barve izdelka je malo drugačna.Vljudno prosimo za razumevanje.

NASVETI

1.Prosimo potrdite prejem naslov je pravilno!! 2.Ko je tkanina je cut, to ne more biti prodanih znova.Torej, ni razloga, da se vrnete blago, ki je ne podpira. 3.Če ne morete najti tkanine želite, na Internetu, vam lahko nam sliko.Poskusimo, če želite izvedeti. ●Vse elemente, ki bodo poslane v roku 3 delovnih dni, ko je vaše plačilo je uspešno( razen Kitajske festivali). ●Smo podjetje, ki deluje že vrsto let.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, dovolite mi, da vem.Bom poskusil moje najbolje, da bi to rešili. ●Ko izberete lahko "www.rotary-lent.si standardna dostava" ali "China Post registriranih zraka pošta" kot nosilec brezplačno, lahko kupite vse 2 vzorcev za $6.5. Nakup 3 vzorci za $7.5 .Nakup katerega 4 vzorci za $8.5. Nakup katerega 5 vzorcev za 10 evrov. (1)Kako prilagoditi cena po naročilu?Odgovor: Najprej prosim, ne plačajo.Bom prilagodite cena, ko vidim. (2)Zakaj nakupu 1 vzorec tako drago?Odgovor: "www.rotary-lent.si standardna dostava" tovorni je malo dražje, hitreje, kot "Cainiao super gospodarstvo globalno". (3)Zakaj ceneje če kupite več vzorcev?Odgovor: najnižja tovorni promet pristojbina je omejeno.Nato izračunajte tovorni glede na težo.Vzorec je zelo lahka.

Tehnika Pleteno
Širina 140cm
Slog Obleko Fabirc
vzorec Prevlečeni