Teeuiear Gumb Seksi Off Ramenski Poletje kratko obleko vestido de fiesta Stranka kravato mini obleka Ženske priložnostne plaži-line obleke

Velikost Kažejo:

Velikost(cm)

Bankrot

Rokav

Pas

Dolžina

Brezplačno

Opomba:Zaradi ročnega merjenja, ne bo 1-3cm napako.

Pic Kažejo:

- Najbolj naročila, bo poslana v roku 1-3 delovnih dni po tem, ko plačila potrdijo z air mail s številko za sledenje.

- Za NAS kupce najbolj času boste prejeli vaše naročilo v 7-15 delovnih dni po tem, ko smo prenos vaše paket na Kitajsko Mesto.To se bo doseglo z USPS ko prispe v NAS.Ne moremo zagotoviti dostave časovni okvir, če je poštni urad je vse nepričakovane zamude zaradi počitnice, vremenskih ali drugih okoliščin.

- Za Ne-ameriški kupci - Največ-krat boste prejeli vaše naročilo v 10-25 delovnih dneh po prenosu vaših počitnic na Kitajsko Mesto.Ne moremo zagotoviti dostave časovni okvir, če je poštni urad je vse nepričakovane zamude zaradi dopust, vreme, carinskih ali drugih razmere.Nekatere države, kot je Rusija , Brazilija , ali nekaterih Evropskih državah lahko traja 30-45 delovnih dni ali več za dostavo.

Veseli bomo, da sprejme nazaj/zameno za vse postavke, ki so nakup v naši trgovini.Naslednji kriteriji morajo biti izpolnjeni pred pošiljanjem predmeta(s) nazaj na nas:

- Izdelek(i), mora biti v novi in original stanju, kot ste ga prejeli ga.

- Škatle in oznake, mora vrniti skupaj z vašim predmet(ov).

- Ladijski promet pristojbina je nepovraten. (Nov ladijski promet pristojbina se uporablja za izmenjujejo predmeti)

- Prosimo, da nas kontaktirate za RMA proces.

Zavezani smo, da vam lahko zagotovimo Najboljšo Storitev za Stranke in Kakovost Izdelkov.

Pri nakupu naših izdelkov, Kupec se strinja, da nas kontaktirate v primeru negativnih izkušenj pred odhodom negativno ali nevtralno povratne informacije, ki nam priložnost, da odpravite težavo.Prosim, pustite nas štiri "5 Star" Pozitivnih Povratnih če ste zadovoljni s svojo elementa, ko je prejel.Z veseljem bomo storiti enako za vas.

Priložnosti stranka, klub,moda ,športna,večer, stranka,počitnice na plaži
Material Spandex
primerna za ljudi, ženske,ženske
Dekoracijo Gumb