Visoka Kakovost Nevidna Zadrga Perilo Papiga Lepo Ptic Kavč Dekor Zabavno Blazine Odeja/vzglavnik Pokrov

Material: Tanko Perilo&Bombaž

Smo tovarni.Vedno smo držali najboljših izdelkov in storitev za vas in vaše prijatelje.Kje kupiti proizvode, podjetja imajo težave s kakovostjo, prosimo, fotografirati, da nas po prejemu v sedmih dneh, bomo ponovno pošlji brezplačno vaš najljubši izdelek, ki je naša zaveza.

OPOMBA: Dobrodošli Na Debelo In Prilagajanje 3D Tiskanje Blazine Pokrov.Prosimo, Uporabite Nakupovalni Voziček Dodati Blaga, Večji Red, Večji Popust!!!!!

1. Prosimo, preverite informacije o sledenju za sledenje na spletno mesto.

2. Prosimo, kontaktirajte nas za sporočila, e - pošto ali trgovino manager.

3. Oglejte paket in postavka skrbno.

1. Pozitivne Povratne informacije (5 zvezdic ) je zelo pomembno za nas, prosimo, dvakrat premislite, preden zapustijo povratnih informacij.

2. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno ( 3 zvezdice ) ali negativna ( 1-2 zvezde ) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši težave, vas prosimo, zaupajte nam!

Uporablja Kavč
Vzorec Tipa Živali
Material Perilo / Bombaž
Številka Modela M0001