2020 Nove Široko Roba Cerkev Derby Pasu cilinder Panama Trdna Počutil Fedoras Klobuk za Moške, Ženske umetna Mešanica volne, Jazz Skp

Pozdravljeni, dragi prijatelji, dobrodošli v naši trgovini, smo strokovni klobuk, trgovina, naš glavni namen je, da uporabnikom zagotavljajo stroškovno učinkovito klobuki, tako da lahko stranke kupujejo svoj najljubši klobuki po najboljši ceni, smo se prevoz napihljivi embalaža, Ki gostom, ki v tem procesu.Če je puščanja v promet, se lahko obrnete na našo službo za stranke, bomo povračilo ves denar ali za ponovno dostavo za vas.Omeniti je treba, da ni sledenje podatkov v naš način prevoza (Kitajska Post Navadni mali Paket).Če želite preveriti, na lokaciji ladijski promet blaga, priporočamo, da izberete (www.rotary-lent.si Standardna Dostava) (Kitajska Post Registriranih Air Mail) (ePacket).Če imate kakršnakoli vprašanja, se obrnite na našo customer service in vam želim vesel dan!

Blagovna Znamka ltnshry
Slog Priložnostne